Soutěže

SOUTĚŽ | Chyťte dárečky! Všechny tři, najednou!

Je tu další vypečená soutěž! Tentokrát chytáme dárečky a soutěžíme o sadu SKIP HOP!


SOUTĚŽ PROBÍHÁ
od 9. 12. 2018 do 13. 12. 2018 (23:59)
na Facebookových stránkách Feedo CZ/SK

Udělejte printscreen videa ve chvíli, kdy se na vaší obrazovce objeví všechny tři produkty od SKIP HOP najednou a možná, že budou právě vaše! Printscreen vložte do komentáře pod příspěvkem a nezapomeňte do něj také napsat alespoň 5 zvířátek, které bydlí v SKIP HOP Zoo na Feedo.cz, kde se je můžete všechny prohlédnout.

Průběh soutěže:

Soutěž probíhá od 9. 12. 2018, a to od chvíle publikování příspěvku na Facebookových stránkách Feedo CZ/SK a trvá do 13. 12. 2018 (23:59).

Následující den, 14. 12. 2018, bude ze všech komentářů, které splňují podmínky soutěže, vylosován 1 výherce. Vyhlášení soutěže proběhne pod příspěvkem, ve kterém bude výherce označen a následně proběhne předání kontaktních údajů za účelem dodání výhry prostřednictvích zpráv.

Výhra

O co hrajeme? O produkty od značky SKIP HOP, a to o sadu dětských příborů, dětskou láhev a misku!


Nárok na výhru zaniká po dvou měsících od vyhlášení soutěže.

Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže.

Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např. nekvalitní a rozmazané fotografie). Taktéž si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty uchazeče, kteří neuvedou požadované údaje – e-mailovou adresu, jméno, příjmení, telefonní číslo a adresu bydliště. Na výhru nevzniká právní nárok.

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.

Předchozí článekbabybioDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *