Semináře, Ze zákulisí

Semináře s lékařkou – První pomoc dítěti (nové termíny!)

Seminář „První pomoc dítěti“ patří k nejoblíbenějším. Je totiž velmi důležitý a nikdy nevíte, kdy tyto znalosti využijete. Proto na vaše přání rozšiřujeme termíny a jedeme také mimo Prahu!

Těšit se můžete na přednášku, praktické ukázky ale také podrobný manuál, který si s sebou budete moci vzít domů a který popisuje co dělat v nejběžnějších situacích (například pokud dítě něco vdechlo, popálilo se a podobně). Seminářem vás provede dětská lékařka MUDr. Michala Knězková.

Pokud chcete být připraveny na nešťastné situace (které se vám snad vyhnou obloukem, ale co kdyby,…), určitě se přihlaste. Povíme vám, co všechno se naučíte.

Proč se zúčastnit?

Čím více lidí bude v první pomoci proškoleno, tím větší je pravděpodobnost, že i vám nebo vašim dětem, v případě potřeby, někdo pomůže. Na našich kurzech se již proškoliko více než 300 maminek a stále pokračujeme!

Jak se přihlásit?

Přihlášky prosím posílejte na seminar@feedo.cz do předmětu napište První pomoc Praha / Zlín / Hradec – zkrátka vaše město. Přihlásit se můžete také přes kontaktní formulář na konci článku.

Semináře jsou zpoplatněny částkou 200 Kč. Všechny materiály jsou již v ceně.

Termíny v Praze (vždy od 9 do 11 hod, v kavárně Carpe Diem, Praha 3):

 • 11. července
 • 8. srpna
 • 19. září
 • 3. října
 • 7. listopadu
 • 5. prosince

Termíny v dalších městech:

mapa-seminaru-840x478-cz (1)

 

 • Brno – 14. července
 • Olomouc – 23. srpna
 • České Budějovice – 22. září
 • Karlovy Vary – 13. října
 • Jihlava – 3. listopadu
 • Ostrava – 1. prosince

Co o semináři říkají maminky?

Téma první pomoci a zejména první pomoci u dětí je pro mě jako maminku aktuální a závažné. Takový seminář bych doporučila navštívit všem. Když si vzpomenu na střípky ukázek z první pomoci, které mě potkaly na základní či střední škole, tak musím s velkým smutkem říct, že už jsem si toho moc nepamatovala a to, co mi v hlavě zůstalo, byly někdy zastaralé metody, jindy mix více postupů. Hlavně jsem si uvědomila, že první pomoc dospělému a dítěti se v mnoha případech liší.

Seminářem nás provázela moc příjemná doktorka Míša, účastnily se maminky bloggerky. Všechny jsme s sebou měly děti, které si hrály všude okolo nás, pomáhaly oživovat, dohlížely na záchranu jejich maminky.
– Pavla

Registrace k semináři

Předchozí článekDalší článek

7 komentářů

 1. Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné udělat v našem městě Benešov u Prahy seminář první pomoci?
  Jsme organizace BeneMamas.
  BeneMamas vznikly jako kontaktní místo na FB pro maminky a tatínky z Benešova a okolí. Chceme informovat o aktuálních akcích, možnostech nákupů a dalších zajímavých činnostech, jak trávit volný čas s našimi, pořádat semináře, workshopy. Děkuji za BeneMamas Markéta Papežová

  1. Dobry den, pokud by se uskutecnil seminar prvni pomoci v Benesove, rada se ho zucastnim. Do Prahy je to pro me daleko.

   1. Dobrý den, v příštím roce plánujeme několik seminářů i mimo Prahu. Určitě se o nich na blogu dozvíte :-)

 2. Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat, zda by nebylo možné uskutečnit tyto kurzy i v Ústeckém kraji? Nic podobného tu není pro veřejnost a věřím, že by to spoustu rodičů ocenilo.
  Děkuji.

  1. Dobrý den,
   děkujeme za tip, zkusíme vymyslet, jak bychom seminář mohli uspořádat i u vás:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *