Maminky testují, Nákupní rádce

Sandřička testuje sovičku NUK!

Pětiměsíční miminko hračky zatím stále dost berou, ale naše Sandřička je už ráda střídá. Máme pro ní půjčenou hrazdičku, kterou máme na zemi vedle gauče. Přeci jen to je nejbezpečnější místo, zvlášť teď, když už se snaží i dost posouvat a sem tam převalovat.

Na hrazdičku jí věšíme různé hračky – dost hraček pro miminka je totiž s očkem na zavěšení, takže to stále můžeme střídat.

Nově máme i sovičku značky Nuk, takže i tato se stala oblíbenou.
Když nám sovička dorazila, tak jsem myslela, že jí ani Sandričce nedám… Proč? Protože se mi strašně líbila :D 

Jsem infantilní, dokonce i v čerstvých 30-ti a obávám se, že to mě jen tak nepustí…když mě to nepustilo doteď :D

Sovička je světle šedá, hebká, roztomilá a má na sobě různé jablíčkovo zelené a světle růžové prvky – jakoby „třásně“, růžové kousátko uprostřed, kroužky na boku (jeden hladký a jeden s hrbolky, prý aby se miminko naučilo na různé povrchy pod prstíky) a jablíčko, které píská.

nuk-sova-feedo (1)

Uvnitř sovičky je ještě „cosi“ co nedokážu pojmenovat, ale při prudkém pohybu sova vydává takový „dutý“ zvonivý zvuk…to jsem to teda popsala, co? :D Ale ten dutý zvuk slyšíme doma dost často, protože jak sovička visí nad malinkou, tak do ní mlátí a mlátí :) 

Když dám sovičku Sandričce jen tak do rukou, tak jí všelijak otáčí a zkoumá křídla, která šustí a nebo malé zrcátko, které je vzadu a které perfektně odráží světlo a hází prasátka…to si pak může hlavu vykroutit a s otevřenou pusinkou pozoruje, jak se to hýbe a sem tam mrkne na mě s němou otázkou: „Co to sakra je a proč to nemůžu chytnout?“ :)

Sovička je z edice Forest Fun od značky Nuk a má až 5 variant – jako dečka, sovička s tělem s klipem, sovička hrající, „naše“ sovička bez těla a držák na dudlík. Jedna krásnější než druhá, ale prostě ta naše „bez těla“ se mi líbí nejvíce…:) A nebojte, není až tak malá, má až 14 cm a já jsem sama byla překvapená její velikostí :)

sova-nuk-feedo (1)

Když se tak dívám na sovičku, tak mě napadá, že pokoj pro naší princeznu vymalujeme asi právě v růžovo-zeleno jablíčkové barvě a až malinkou omrzí hračka jako „kousátko“, tak přinejhorším ušmikneme hryzátko a ostatní visící prvky a bude to klasický plyšák…jen s tím dutým zvonivým zvukem uvnitř :D

Autorkou tohoto příspěvku je Zuzka z blogu SpaceSusi. Brzy vám přinese další zhodnocení!

Podívejte se také, jak se Sandřičce líbila hračka Oball, kosmetika Ceumed a svítící myška :)

profil3

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *