Nákupní rádce

Samoohřívací lahev Iiamo Go

Když mi tedy přišla do ruky láhev iiamo go, nešlo ji nezkusit a nenapsat Vám o ní.

Výhodou této samoohřívací láhve je, že k ohřevu nepotřebujete elektřinu ani žádný kabel, takže je skvělá na cestování.

Jelikož hodně cestuji autem nebo mám různé schůzky, kdy nechávám malou doma s odstříkaným mateřským mlékem, stačí, když mléko naliji do láhve, a to vydrží teplé. Pokud ho tam naliji už studené, ohřeje se na požadovaných 37 stupňů do 4 minut :)

Ne že by mi vadilo kojit na veřejnosti, ale někdy se třeba dostanete do dopravní zácpy, tak je fajn mít s sebou právě lahvičku s mlíčkem a nemuset se stresovat tím, že miminko má hlad a vy ho zrovna nemůžete nakojit.

Samozřejmě se momentálně snažím používat lahvičku co nejméně. Nerada bych, aby si malá zvykla na to, že se pije flašky snadněji než z prsa, ale když není zbytí, tak je to super varianta.

IMG_0050

Pokud je mimčo na umělém mléku, tak je tahle varianta úžasná! Nemusíte běhat někde po restauracích a prosit o teplou, nejlépe kojeneckou, vodu abyste mohla udělat dítěti mléko.

Balení obsahuje 180 ml lahvičku s antikolikovou savičkou, která by měla eliminovat bolavá dětská bříška. K balení je dobré zakoupit náhradní ohřevné náplně, které se do lahvičky vkládají. Láhev se dá samozřejmě mýt v myčce.

Už se těším, až malá bude pít například čajíky či jiné tekutiny a budu je moct nalít do lahve, dát ohřevnou náplň, zatřepat, počkat 4 minuty a bude hotovo.

Lahvičku můžete zakoupiz ZDE. 

IMG_0052

 

Autorkou tohoto článku je Elis z webu sexymamas.cz

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *