Cestování, Lifestyle

S kočárkem Prahou ve Žlutých lázních

22. května se Feedo.cz účastnilo jako hlavní partner akce S kočárkem Prahou. Tato nezisková organizace svým dlouhodobým působením upozorňuje na problémy, které trápí těhotné ženy a rodiny s dětmi v prostředí města, a to konkrétně v dopravních prostředcích, na schodech, či při vstupu do budov. Apeluje tak na své spoluobčany, aby maminkám s kočárky pomáhali, těhotné pouštěli sednout aj. Jednou ročně pak organizace pořádá akci, která vrcholí výzvou maminek Praženům. Letošní, desátý, ročník se konal ve Žlutých lázních a program toho nabízel opravdu hodně. 

Jak akce probíhala?

Akce se konala celý den od 10 do 6 večer a mimo partnerských stánků nabízela doprovodný program jak pro maminky, tak pro děti. Nechyběli klauni, taneční představení, tvoření s nafukovacími balónky, soutěže a tomboly. Programem prováděla moderátorka Andrea Košťálová, která každou hodinu losovala tombolu a návštěvníci tak mohli při troše štěstí vyhrát například Skip Hop batůžky nebo kočárek Petite&Mars UP věnovaný Feedem. Dalším moderátem akce byl Vojta Efler, který si pro maminky připravil zapeklitou vědomostní anketu o kočárky Petite&Mars Street. Na pódiu se při anketě představily čtyři maminky, které statečně bojovaly až do konce a nakonec odpověděly správně na každou otázku.

 

Jak jste na tom vy, uhádli byste tyto otázky? :)

„Víte, která hvězda je nejblíže naší planetě?“

„Který savec spí hlavou dolů?“

Stánek plný her

Partneři akce měli po areálu rozestavěné své stánky a návštěvníkům nabízeli různé aktivity, hry a ukázky svých produktů. Feedo stánek měl pro děti připravené omalovánky, skákací zvířátka Petite&Mars nebo soutěže o největší bublinu. Maminky se zase mohly podívat na novou kolekci kočárků a jejich doplňků Heritage 2019 od Petite&Mars nebo zjistit informace o novém časopisu Máma a Já. Do stánku Feedo.cz nás nakonec přišel pozdravit i herec Miroslav Etzler.

No koukněte sami, jak to na akci vypadalo:)

 

 

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *