Nákupní rádce

Recenze – legendární žirafka Sophie od Vulli

Příběh žirafy Sophie se začal psát již v roce 1961. Tehdy se totiž v hlavě pana Rampeau zrodil nápad na výrobu ojedinělé hračky. Její podoba se od začátku samotné výroby nezměnila. Postupy jsou však přísně tajné a zahrnují 14 ručních operací. I proto se Sophie stala legendou i hvězdou, která má svůj původ v míze stromu Hevea.

Čím se Sophie liší od ostatních hraček? Její tělíčko je měkké a hrbolaté, takže dokáže zklidnit i bolavé dásně při růstu zoubků. Díky velikosti asi 12 centimetrů se snadno se drží i v těch nejmenších ručičkách. Při stisknutí vydává lehce pískavý zvuk a stimuluje tak dětský sluch. Zbarvení (zejména tmavé skvrny) rozvíjí zrak. Je bezpečná, protože je vyrobena ze 100% přírodního kaučuku a potravinářských barev.

Jak se žirafka vyrábí?

Jak se osvědčila doma?

Náš syn se moc rád koupe. Momentálně asi druhá nejoblíbenější činnost po ochutnávání vlastních ručiček. Když jsem hledala hračku, která by spojila obě tyto zábavy, našla jsem roztomilou žirafku Sophii. V nabídce najdete různé druhy a velikosti, my jsme vybrali hračku přímo do vany.

Je vhodná sice až od 6 měsíců, ale do doby, než bude Sebík schopný si sám žirafku pořádně zmáčknout, aby z ní stříkala voda (a že to je zábava), budou mu sloužit ouška, růžky, kopýtka i čumáček k masírování dásní a také k dalšímu rozptýlení při večerním koupání. Kruh, který má Sophie kolem pasu, se v malých ručičkách dobře drží, a tak není třeba dospělá asistence.

Nutno dodat, že Sophie je opravdu roztomilá a líbivá. Ač se na začátku nezdá, protože přeci jen nehraje všemi barvami, její přírodou daný vzhled vás i tak zaujme. Je dobré, když děti poznají, jak zvířata opravdu vypadají.

Na Feedo.cz najdete spousta výrobků se Sofií (mrkněte se ZDE).

Vybrali jsme pro vás TOP 10

Žirafka

 

1. VULLI Můj první dárkový set žirafa Sophie a měkké chrastítko (KLIK)
2. Set 2 plenek žirafa Sophie (KLIK)
3. Set do vany žirafa Sophie (KLIK)
4. Pyramida do vany žirafa Sophie (KLIK)
5. Kousátko žirafa Sophie z kolekce So’Pure (KLIK)
6. Hračka do vany žirafa Sophie (KLIK)
7. Mazlík s motivem žirafy Sophie a kousátky (KLIK)
8. Měkké Kousátko žirafa Sophie z kolekce So’Pure (KLIK)
9. Extra měkký mazlík s motivem žirafy Sophie (KLIK)
10. Můj první dárkový set žirafa Sophie, pouzdro a kousátko (KLIK)

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *