Nákupní rádce

Recenze – Woody didaktická kostka

Didaktická kostka od firmy Woody je jedna z nejlepších hraček, co doma máme. Je velmi pěkná na pohled a děti hned upoutá zářivými barvami. Kromě toho je mnoho způsobů, jak si s ní vyhrát. Z každé strany se totiž nachází jiná hra. 

Pojďme se na ně podívat.

Na jedné straně si děti mohou hrát s xylofonem. K němu je dřevená palička. Xylofon je z kovu, takže hraje moc hezky.

Na dalších stranách mohou děti popřemýšlet. V jedné části si mohou pohrát s dřevěnými kuličkami na počítadle. Ty se ovládají velmi snadno a jemně o sebe cinkají.

Vedle už se nacházejí hodinové ručičky, které dítě také posune velmi lehce. Ciferník má kolem sebe hezké obrázky.

Když už mají děti počítání dost, mohou si opět procvičit jemnou motoriku přesouváním barevných knoflíků labyrintem. Lze s nimi pohybovat nahoru, dolů i do stran.

Na vrchni straně se pak nachází největší labyrint. V něm je mnoho zvířátek, květinek i kuliček, které lze přesouvat po drátkách. Aby se dala kostka snadno uklidit a uložit, lze tento labyrint obrátit směrem dolů.

Výrobce doporučuje didaktickou kostku pro děti od 3 let. Já bych ji ale klidně dala i mladším dětem. Moje 16ti měsíční dcera si s ní ráda hraje, i když k nám přijdou na návštěvu starší kamarádi. Je radost dívat se na to, jak si děti vyhrají naráz – zábava totiž čeká z každé strany.

Kostku najdete ZDE. 

Předchozí článekDalší článek

1 komentář

  1. A proč si, paní, myslíte, že výrobce udává, že je to pro děti od tří let? Já Vám to povím. Je to pro to, že hračky pro děti do tří let mají přísné testy. Když výrobce udá, že je to pro dítě od tří let, tak tyto testy nemusí na tuto hračku mít. Takže pokud ji Vaše dítě cucá nebo kouše, nemáte jistotu, že mu to neuškodí. Stejně tak když vytrhne nějaký korálek a spolkne ho, tak výrobce řekne, že je to pro dítě od tří let a neměla jste to mladšímu dávat. Tak se to dnes dělá. Dle mého názoru je tato hračka pro dítě od roka. Tříleté dítě si s ní už nevyhraje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *