Nákupní rádce

Recenze – výrobky 3 SPROUTS

Nevím, jak je to jinde, ale u nás jsou pokojík a hrací koutek syna, kulantně řečeno, místa s vysokou mírou entropie. Jelikož jsem chtěla alespoň večer nechat oko maminčino (tedy moje) pokochat relativně uklizeným domovem, hledala jsem úložné prostory, kam bych věci jednoduše naskládala. Tedy…realitu asi lépe vystihuje slovo: naházela. Na úložné krabice, boxy a organizéry je specialistou americká značka 3 SPROUTS, proto jsem ráda otestovala uzavíratelnou bedýnku a koš na prádlo z její dílny.

Uzavíratelná bedýnka na hračky Leopard (KLIK)

Vzhled

Rozměry udávané výrobcem jsou: výška 38 cm, šířka 61 cm, hloubka 37 cm.

Bedýnka je vyrobena z papírové lepenky pokryté látkou z polyesteru. Vespod má vyztužené odejímatelné dno a je opatřena víkem, takže se na hračky nepráší. Na přední straně bedýnky je přišitá plstěná nášivka zvířátka. Bedna je k dostání v několika „zvířátkových“ variantách.

Plusy

Musím vyzvednout jednoznačně krásně dětský design. Bedna je velká a vejde se do ní opravdu hodně věcí. Přitom je lehká, pěkně drží tvar, i když v ní nic není. Oceňuji, že není zcela uzavřená – po obou stranách má mezi víkem a boční stěnou výřez, takže větrá. V případě potřeby se dá jednoduše složit na plocho do takřka nic nezabírajících rozměrů.

3 sprouts detail

3 SPROUTS Koš na prádlo Goat (KLIK)

Vzhled

Rozměry udávané výrobcem jsou: výška 56 cm, šířka 48 cm, hloubka 28 cm.

Koš je vyroben z polyesteru a má dvě držadla s kruhovými otvory, které po sklopení vytvoří jeden otvor pro vházení prádla. Vpředu je vytištěn obrázek zvířátka (je možné si vybrat z několika variant). Když se koš naplní, lze jednoduše držadla zvednout a odnést za ně pohodlně celý koš tam, kam je potřeba.

Plusy

Opět je to krásný design. Koš je lehký a stejně jako bedýnka se dá jednoduše na plocho složit.

Mínusy

Ani jednomu z výrobků nemám co vytknout, jen možná, že je opravdu těžké si z tolika krásných motivů vybrat.

Suma sumárum

Syna sice nový úložný prostor v podobě bedýnky nepřinutil si zatím uklízet sám (i když občas do bedýnky něco hodí), svou funkci ale plní na jedničku – večer do ní naházím hračky a je uklizeno. Navíc jsou tyto úložné prostory s roztomilými motivy zvířátek (osobně nějak nemůžu přijít na chuť Spongebobům, Mimoňům a podobným partám) vymyšleny tak, že k sobě ladí a tvoří roztomilé doplňky dětského pokoje.

Všechny výrobky od značky 3 SPROUTS najdete ZDE.

Předchozí článekDalší článek
Petra Kulhanová
"Je mi 34 a jsem máma. Poprvé… Někdy je to fuška. Člověk se musí naučit spoustu nových věcí (zvládnu to?) a pak zas aby je dělal pořád dokola (to bude horší :) ) Můj svět je jako na houpačce. Někdy je den zalitý sluncem a pak přijdou chvíle, kdy mám pocit, že do té sloty mi nebudou stačit ani rybářské holínky. Většinou je můj dvaceti měsíční středobod vesmíru k zulíbání. Jsou ale momenty, kdy bych ho nechala s cedulkou „sleva“ v prvním obchodě. Mateřství není pro padavky. Je to nadmíru vážná věc…Nebo není?:-)"

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *