Nákupní rádce

Recenze – Tříkolka Smoby

Testování SMOBY Tříkolky Be Move Pop byla zábava pro celou rodinu. Tříkolka má bílý kovový rám. Kovový rám vidím jako veliké plus. Plastové modré sedlo je nastavitelné, když je dítě menší, jako naše Adélka, můžete ho dát dopředu, a až povyroste, můžete ho posunout dozadu.

Jak si Adélka jízdu užívá se můžete mrknou na tomto videu: 

Na sedle je pás, který se zapne mezi nožičkami a dítě z tříkolky nespadne. Toto se velmi hodí pro děti, které mají tendenci seskakovat z tříkolky za jízdy – pás jim to nedovolí. Možná by bylo lepší a pro dítě pohodlnější, kdyby opěradlo bylo vyšší.

Šlapky jsou červené a je to takzvaný „furtošlap“ – když tříkolku vedete, šlapky se pořád točí. Kolečka jsou plastová a při procházce venku dělají trošku rámus.

Vzadu na tříkolce je zelený plastový košík, který je výklopný. Je zacvaknutý do kovové konstrukce, takže se sám od sebe nevyklopí a nic se vám nevysype. Je velký tak akorát, krásně se do něj vejde pití a svačinka, což je pro naší Adélku velmi důležité.

K tříkolce je i kovová vodící tyč, která je odnímatelná. Výhoda této tyče je v tom, že je pro rodiče výškově nastavitelná a až bude dítě větší, může se úplně sundat.

Tříkolka se nám moc líbí, a i když Adélka ještě pořádně nedosáhne na šlapky, tak jí to v jízdě neomezuje. Vždycky když jde doma kolem tříkolky, tak říká „Brm, Brm“ a musím jí chvilku vozit po bytě.

Tříkolku Smoby seženete ZDE. 

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *