Nákupní rádce

Recenze – Termoska Pacific Baby

V mojí lahvičce mléko nenajdete Jen převařenou vodu na zapití po dobrém papání, nebo na pobavení z dlouhé chvíle. Ta vodička má ale stejnou teplotu jako před dvěma hodinami. Jak je to možné? Ne, není to lahvičkou z termoobalu. Já nosím pití v termosce, která se jmenuje Pacific Baby All in One. 

Nová fľaštička od firmy Pacific baby 1Jaká je ve skutečnosti?

Asi teď přemýšlíte, jak je možné, že můžu pít přímo z termosky. Tak vám to hned prozradím. Už při prohlížení krabičky jsem s maminkou zjistil, že to je neobyčejná, univerzální a bezkonkurenční termoska vyrobená z nerezové ocele, která má dvojitou vrstvu a udrží teplou tekutinu až 7 hodin. Vedle termosky byla uložena plastová lahvička se silikonovým dudlíkem.

Obecné informace

  • Plastové části neobsahují BPA (Bisfenol A)
  • Vyrobena z kvalitní nerezové oceli, savička ze silikonu
  • Lze použít pro mateřské mléko, kojeneckou výživu, džus, čaj apod.
  • Láhev lze umývat v horním koši myčky, lze sterilizovat párou nebo tabletami
  • Láhev se širokým hrdlem cca 23 cm vysoká
  • Nepoužívejte mikrovlnou troubu, nevyvařujte!

Krabici jsme rozbalili a čekalo nás milé překvapení. Zjistili jsme, že se tento set dá ještě kombinovat s příslušenstvím v balení. Na zadní straně obalu je ukázáno, jak jednotlivé části skládat. Je to jednoduchý návod:

Nová fľaštička od firmy Pacific baby 4

Toto balení obsahuje: termosku, vrchní kryt, plastovou lahvičku 200 ml s víčkem, silikonovým dudlík (s pomalým průtokem pro novorozence do 3 měsíců) s uzávěrem, kroužek pro upevnění lahvičky do termosky a plastový kroužek k dalším víčkům.

Udrží teplotu i 10 hodin?

Termosku jsme pro vás otestovali. Začínali jsme v 11 hodin na 80°C. V 15 hodin měl čaj 50°C a ve 22 hodin večer 35°C.

Pacific Baby měření teploty

Možnosti využití

Pro vás jsme nafotili jednotlivé složení z jednotlivých částí a také miminky improvizaci, protože zatím nemáme dokoupené další vrchní kryty.

1. Samostatná plastová lahvička je vhodná na léto. Vejde se do ní 200 ml tekutiny, nasadíte silikonovou savičku, uzávěr a plastový kryt. Nová fľaštička od firmy Pacific baby 5

Na Feedo můžete zakoupit také silikonovou savičku se středním průtokem a nebo s rychlým průtokem. 

Nová fľaštička od firmy Pacific baby 62. Lahvička v termosce

Do termosky lze vložit celou plastovou lahvičku z předcházejícího bodu. Nahoře se přichytí plastovým kroužkem a uzavře víčkem od termosky. Náhradní kroužky na termosku opět najdete v nabídce.

3. Je možné využít plastový kroužek (redukci) k dalším víčkům, ale ta se musí dokoupit. Tato redukce zvětšuje objem tekutiny v termosce na 270 ml. Maminka to tak nenechala a začala vymýšlet. Projevila se její improvizace. Po zjištění, že taková víčka nemáme vzala jedno z Avent lahvičky a části pasovali. Fantastická termoska :)

Nová fľaštička od firmy Pacific baby 7

4. Dalším víčkem z Avent hrnečku jsme zvětšili objem na 295 ml. Tato redukce termosky je vhodná od 9 měsíců.

Nová fľaštička od firmy Pacific baby 8

Zde je fotografie se všemi možnostmi, které jsme využili.

Nová fľaštička od firmy Pacific baby 9

K termosce je možné dokoupit i ochranný obal, který prodlužuje termoizolační funkci termosky o 1 – 2 hodiny. Jsou k němu i silikonové kroužky, které chrání termosku před poškrábáním. Lze ho zavěsit na rukojeť kočárku a navíc je vhodný i pro lahvičky od jiných značek.

Závěr

Je jen málo věcí, které se mnou budou růst, ale toto je jedna z nich. Termosku totiž můžu mít od narození až do 5 let. Největší radost mám z toho, že v těchto chladných měsících nebudu mít studenou vodičku, mléko nebo čaj při našich pravidelných procházkách.

Veškeré výrobky od značky Pacific Baby najdete ZDE.

Pa, Ben a mamka Sima

Předchozí článekDalší článek

1 komentář

  1. Termoska pacific baby-jak je možné ,že do lahvicky z ktere pije novorozeně nalijete vodu o teplotě 80stupňů.kdyby se dítě chtělo napít nevim co by jste v ten moment dělal/ten dotyčný co psal návod na použití termosky pacific baby.nevyhovující výrobek.dokonce bych to oznacila jako velmi nebezpečný.hrozí opařeni miminka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *