Nákupní rádce, Ze zákulisí

Recenze – Sassy Svítící mlýnek s přísavkou

Dostali jsme s Adélkou příležitost otestovat další hračku a tentokrát jsme si na přání manžela vybrali hračku od značky Sassy a to Svítící mlýnek s přísavkou.
Ihned na úvod musím říci, že jsme hračku objednávali hlavně kvůli přísavce, která tvoří spodní část hračky.

37977800586-80058SADíky přísavce by se totiž měla dát hračka umístit na různý povrch a držet. To jsme si mysleli, bohužel tomu tak není. Chtěli jsme hračku umístit na jídelní židličku, abychom zabavili dcerku při jídle. Adélka totiž většinou při každém jídle máchá rukami a občas se stane, že nejsme dost rychlí a jídlo pak letí vzduchem kolem nás.
V našem případě hračka s přísavkou na plastové židličce moc nedrží a naše malá ji ze stolečku, který je na židličce, smete raz dva, takže máme spíše o zábavu postaráno my, když hračku neustále zvedáme ze země.

Untitled-1

Asi nejvíce zábavný prvek na svítícím mlýnku Sassy pro naší Adélku je míček, který je fialovočervený. Míček je svítící a aktivuje se dotykem. Dále na mlýnku nalezneme průsvitný otočný válec, ve kterém je červená kulička, která jezdí ze strany na stranu při nahnutí mlýnku. Další část mlýnku tvoří otočné modrozelené chrastítko, které má vroubkovaný povrch, takže může sloužit i jako kousátko. Na posledním rameni mlýnku jsou tři zelené části, jedna ve tvaru kytičky a dvě ve tvaru trojúhelníku, které se otáčejí.

Celý mlýnek je na rukojeti v zebrované (černobílé) barvě. Tato rukojeť se dá z podstavce vyjmout a hračka se dá používat i bez přísavky. Žádá si to trochu síly, takže miminko z podstavce hračku samo určitě nevyndá.

Hračku najdete ZDE.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *