Nákupní rádce

Recenze – Rachtačka Plan Toys

Rachtačka Plan Toys určitě zaujme každého na první pohled. A vlastně i na druhý. Je krásně barevná a nápaditě provedená. Celá hračka je velmi pěkně a kvalitně zpracována až do posledního detailu.

Skládá se ze dvou držátek barvy přírodního dřeva a osmi dřevěných destiček základních barev od červené přes žlutou a zelenou až po modrou. Od každé barvy jsou zde 2 odstíny. Nabízelo by se přidat další barvy namísto různých odstínů, ale takto je řehtačka barevná opravdu vkusně.

Výrobce uvádí, že je hračka vhodná pro děti od 19 měsíců, ale ocení ji určitě i mladší děti.

Názor rodiče (Bára, 27 let)

Líbí se mi nápadité a originální zpracování tak notoricky známé hračky jako je řehtačka. Má originální tvar a pěkné barvy. Každého, kdo se bojí nepříjemného zvuku řehtačky musím uklidnit, protože zvuk který vydává, není zdaleka tak nepříjemný a pronikavý, jak to u řehtaček bývá.

Názor dítěte (Natálka, 15 měsíců)

Tak tahle hračka je pecka! Zatím žádná z hraček, kterou mám, nedokáže vyluzovat podobné zvuky. Hned na poprvé jsem nepochopila, že mám řehtačku vzít do obou rukou za madla a střídavě s nimi hýbat nahoru a dolu, ale máma mi naštěstí poradila a ukázala mi to. Ještě mi naučila jeden fígl a to tahat rachtačku po zemi za jedno madlo jako hada. Je to dost efektní a srandovně to cvaká.

Rahtačku od Plan Toys seženete ZDE.

Na všechny výrobky od této thajské společnosti se můžete podívat ZDE.

Předchozí článekDalší článek

2 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *