Nákupní rádce

Recenze: Přírodní kosmetika Mommy care

Feedo.cz teď do svého sortimentu zařadilo kosmetiku pro mámy a děti od izraelské firmy Mommy Care. Nabízí jednak klasiku jako olejíčky, šampony, mýdla, ubrousky a co zaujalo mě, je dezinfekční přípravek na hračky a povrchy, a také mýdlo na mytí dětských lahví, dudlíků apod.. Hlavním důvodem, proč jsem po této značce „sáhla“ je přírodní a ekologické složení. Pojďte se podívat, jak se tyto přípravky osvědčily v praxi. 

Dezinfekční přípravek na hračky (ZDE)

Na našem trhu je dezinfekčních přípravků hodně, ale vadí mi ta chemie v nich. Hlavně proto, že děti bývají se vším v bezprostředním kontaktu a potom si vyberte, co je horší, zda olizovat špínu nebo chemii. Takto mi na výletě kdysi spadl Maruščin dudlík a než jsem ho stihla opláchnout, přiskočila aktivní paní a vydrhla ho dezinfekčním ubrouskem. Ne že by se čistidlo nehodilo, ale… Do pusy jsem jí ho už nedala.

Jsem tak ráda, že se na trhu objevilo něco, u čeho člověk nemusí mít pochybnosti. Tento přírodní čistič obsahuje především kukuřici, pomerančový a citronový olej a jako dezinfekční složka je v něm cukr a oleje z máty a tea tree.

mommy care prirodni cistic

Můžete si zakoupit balení po 70ml a 150 ml, my máme to větší a je v pohodě do kabelky. Aplikátor – sprej má bezpečnostní uzávěr, takže nehrozí, že by vytekl do kabelky. Sprej není nutné stírat, takže nemusíte řešit ubrousky.

Za mě tedy super jako rychlý pomocník, když se vám to někde „nezdá“, praktické balení a příjemná vůně. Po nastříkání intenzivní aroma jako alkohol, ale za pár vteřin vyvětrá a je svěží a voní po mátě a pomerančích.

Přírodní mýdlo na lahve a dudlíky (ZDE)

U nás už dudlíky dlouho nemáme, ale holky nejraději pijí ze sportovních lahví, kterých mají několik, takže mě přípravek zajímal a nezklamal. Poradí si s mastnotou i usazeninami, což určitě ocení mámy, které ještě krmí mlékem.

Mýdlo obsahuje oleje z pomeranče, citronu, hřebíčku a anýzu. Aplikátor je jako u emulzí, jen se stlačí. Vůně je příjemná citrusová s dozvukem anýzu, spíše nevýrazná.

Mommy care cistic lahviček

Závěr

Kosmetika Mommy Care je určitě příjemná a jsem moc ráda za přírodní složení, v přípravcích. Zatím není sezóna, ale za pár měsíců zvažuji koupi opalovacího krému, těch přírodních je na našem trhu strašně málo a za vysoké ceny. Mommy Care obsahuje jojobový a slunečnicový olej a bambucké máslo a cena je vzhledem k tomuto složení fajn.

Líbí se mi také repelent, který v létě určitě vyzkouším. Zaujala vás tato značka?

Používáte pro vaše děti přírodní kosmetiku?

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *