Nákupní rádce

RECENZE – Plan Toys chrastítko ptáček 4m+

Aaa, tady mé srdce zaplesalo. Ano, konečně dřevěná hračka a to netušíte, jak jsem se cítila, když jsem otevřela krabičku. Z ní na mě totiž nevykouklo chrastítko, ale papírový sáček, ve kterém byl ptáček (jsem básnířka). Chrastítko je kruhového tvaru, uvnitř je dvoubarevná kulička, která se protáčí a na krajích jsou přidělaná křídla.

Jedno křídlo je kontrastní. Najdete na něm bílé puntíky v červené látce a druhé šustí.
Chrastítko tak zlepšuje motoriku, soustředění, kreativitu a koordinaci pohybů. Jeník si s ní vydrží hrát velmi dlouho. Chytá ji za dřevěný kroužek a kouše do křídel. Poté si chytá křídla a šustí. Někdy jednou ručičkou drží chrastítko a druhou se snaží dotknout pohybující se koule uprostřed. Má tedy plno využití a prcek si ji velmi oblíbil. Nosíme ho i na procházky v kočárku.

Pozitiva

  • VáhaPT5216-8854740052162
  • Multifunkčnost
  • Materiál
  • Filozofie firmy, která je založená na ekologii

Negativa

  • Jedná se o chrastítko, ale příliš nechrastí.
  • Mohla by se sama podávat prckovi do ruky

O značce

Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové.

Tuto hračku najdete ZDE. 

Předchozí článekDalší článek

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *