Nákupní rádce

Recenze – oboustranná osuška Bubble

Osuška Bubble Reluxury od holandské firmy Lodger se velmi dobře osvědčila. Jejich filozofií je „život mladých rodičů bez starostí“ a tomu také přizpůsobují své výrobky. Ty jsou zaměřené především na komfort a bezpečí a to jak doma, tak na cestách. Mají široké portfolio výrobků a mě přesvědčili zejména kvalitou.

Osuška se vyrábí v několika barevných provedeních a je oboustranná. Jedna strana je vždy bílá, druhá je v pastelové barvě.  Osuška je ve tvaru čtverce, rozměry jsou přibližně 76 cm, rohy jsou zakulacené.

osuska 1Mě se nejvíce líbí, že osuška roste s námi. Miminko se do ní dá krásně zabalit a batoleti můžete dát na hlavičku kapuci a prostrčit ručky otvory, takže se nebude cítit stísněně. Jen u menších dětí, které už sami chodí, je třeba dát pozor na to, aby si „plášť“ nepřišláply. Osuška se dá využít až do vyššího věku, podle výrobce až do 5 – 6 let.

Materiál je měkký a jemný. Z 96% se skládá z bavlny, zbytek je polyester. Naomak je příjemný. Osuška je zdobená jen nenápadně, motivem mořských zvířátek, které jí sluší. Její údržba je jednoduchá – přesně podle filozofie společnosti. Prát ji můžete na 40 stupňů v pračce a sušit volně na vzduchu, nebo v sušičce při nižší teplotě. Můžu potvrdit, že i po opakovaném vyprání je osuška stále velmi jemná.

Výrobce doporučuje osušku před prvním vypráním na několik hodin namočit do studené vody, aby se předešlo sražení materiálu, což jsme udělali.

Bubbler Reluxury tedy můžeme jen doporučit!

Osušku ve fialové barvě nejdete ZDE.
Vybrat si můžete i další barvy:

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *