Nákupní rádce

Recenze – Munchkin svačinový hrneček Click Lock

Většina dětí po prvním roce chtějí všechno papat sami. Jenze když jim dobroty dáte na talířek nebo do misky, obvykle pamlsky rozsypou všude kolem. Super řešením je tento svačinový hrneček od Munchkin. Děťátku se mlsky nasypou do hrnečku a uzavřou speciálním víčkem Click Lock. Dobroty se tak nevysypou, ale díky měkkému materiálu a průřezům ve víčku se k nim vaše děťátko krásně dostane a může tak mlsat samo.

Pokud ho chcete vzít někam s sebou, lze hrneček uzavřít plným víčkem, které je schované ve spodní části. U nás slaví obrovský úspěch, nejen na cestách nebo na zahradě, ale i doma.

Dominikovi do něj dávam jeho velmi oblíbené minipiškoty, ale i různé druhy menších sušenek, tak aby se víčkem daly krásně protáhnout. První den to byl docela boj, chudáček nevěděl co s tím a jak se k dobrůtkám dostat, ale velmi rychle na to přišel a s hrníčkem v ruce chodí pořád. Když je hrneček prázdný tak jednoduše přijde ke skřínce ve které dobrůtky mám, vytáhne pytlík a dá jasně najevo, že chce dosypat. Takže konec piškotům po celé podlaze. Vřele doporučuji.

Hrneček Click Lock seženete ve třech barvách

Růžová (klik)

munchkin-svacinovy-hrnecek-click-lock_r1

Modrá (klik)

munchkin-svacinovy-hrnecek-click-lock_m1

Žlutá (klik)

munchkin-svacinovy-hrnecek-click-lock_z1

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *