Nákupní rádce

Recenze – magnetická tabule Boikido

Otestovali jsme magnetickou tabuli od francouzské značky Boikido. Tato společnost se zaměřuje na dřevěné ekologické hračky už více než 13 let. Tabule je zajímavá a moc hezky barevná. 

M80834096-3337680020361agnetická je z obou stran. Jedna strana je bílá, druhá černá. Na šířků má 40 cm, na výšku potom 30 cm. Dřevěný okraj je 3 cm široká. Díky těmto rozměrům tabuly pohodlně umístíte téměř kamkoli. My jsme našli místečko na boku psacího stolu, kde je zavěšená na provázku, aby na ní naše dcerka bez problémů dosáhla.

Na černou stranu tabule lze kreslit křídami a bílými faxami. Pozor, je nutné používat speciální fixy na tabule. Křídu pak jednoduše setřete vlhkým hadříkem. Balení žádné pomůcky na psaní neobsahuje, najdete v něm jen magnetická čísla.

80834094-3337680020347Dokoupit se dá celá abeceda a další číslice přímo od značky Boikdio. Každé číslo a písmenko je jiné, má veselou barvičku a na děťátko kouká malými očkami.

U nás měla tabule obrovský úspěch. Asi všechny děti rády přilepují magentky na všechno kolem a proto měla naše dcera z tabule snad největší radost.

Magnetickou tabuli najdete ZDE.

Písmenka najdete ZDE.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *