Nákupní rádce

Recenze – látkovky AIO Bambino Mio

Po dlouhé době zase jeden článek pro látkařky nebo pro ty, kteří se na látkování chystají.

V poslední době se docela ráda vracím k AIO plenám, které jsem používala hodně v začátcích látkování s Lolinkou. Je to prostě nejjednodušší způsob látkování a někdy se teď cítím tak unavená, že raději sáhnu po AIO než po kalhotkových plenách se svrchňáky. Rozhodla jsem se vyzkoušet pro mě dosud nikdy nevyzkoušenou značku Bambino Mio – pokud vás zajímá, jaká je a jak vypadá, čtěte dál. :)

bambinomio 3

AIO Bambino Mio mají kapsu tvořenou stay-dry vrstvou, která rychle odvádí vlhkost a sama zůstává suchá. Supersavé jádro z funkčních vláken toho vydrží docela hodně, já ale přesto do kapsy přidávám jednu dlouhou bambusovou vkládačku složenou napůl – takto mi vydrží opravdu dlouho bez protečení.

vnitrekplenky

Savé jádro je vyndávací, ale přišité k plence – dá se vytáhnout pro lepší praní a snazší sušení. Praktický je také kryt otvoru kapsy – je též ze stay-dry materiálu a pomáhá zabránit případnému protečení plenky na zádech.

Plenka je rostoucí díky patentkům na přední straně, obvod pasu se suchým zipem snadno reguluje. Nechybí záslepky pro suché zipy (aby neponičily jiné prádlo v pračce). Gumičky kolem nohou Alanovi skvěle sedí (jako u každých plen je to ale dítě od dítěte, podle mých zkušeností by na extra hubené nožičky tak dobře sednout nemusely).

bambinomio 2

Suché zipy jsou kvalitní a opotřebení na nich zatím není nijak znát. Jako u všech AIO plen je třeba počítat s trochu nižší savostí, než jakou má většina kalhotkových plen – třeba na dlouhou cestu autem nebo na noc se příliš nehodí, na běžné přebalování jsou fajn.

Vyplatí se mít jich pár doma, kromě unavených dní jsou totiž taky fajn ve chvíli, kdy dítě někdo hlídá (přebalení je stejně jednoduché jako s papírovkou) nebo třeba na lékařskou prohlídku, kde rychlé rozbalení i zabalení pleny oceníte.

Látkovky All in one Bambino Mio máme odsud – KLIK.

A ty vzory! U nás to vyhrály medvědi a koaly. Je to už ale delší doba, co jsem je pořizovala. V mezičase se ukázalo, že Alan je po vzoru Lolinky taky velký milovník pand. Kdybych to tehdy věděla, pořídila bych mu pandy.

Autorkou článku je Tereza z blogu Madame Coquette. Mrkněte se na další zajímavé články >>

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *