Nákupní rádce

Videorecenze – Jak funguje lahev Cherub Baby?

Víte, co se dá v dnešní době patentovat na kojenecké lahvi? Ačkoliv se Vám to může zdát jako hloupost, rozhodně má tento výrobek z Austrálie co nabídnout.

Teplotu poznáte hned!

Lahve Cherub baby, jsou opatřené silikonovým barevným návlekem. Díky němu se lahvička lépe drží a pestré barvy dítě zaujmou. Jeho hlavní funkcí je ale to, že při teplotě nad 42°C vybledne. Díky tomu na první pohled poznáte, jestli je příkrm nebo jiný obsah příliš horký. Nemůže se proto stát, že se Vaše miminko opaří, nebo si spálí jazyk.

Povedený vzhled, nezávadné materiály

Na první pohled jsou lahvičky díky silikonové „ponožce“ odlišné. Při pročítání obalu a návodu k použití ale zjistíte i další věci. Návlek je 100% bez zdraví škodlivé a od roku 2011 zakázané látky Bisfenol A (BPA).

Mimochodem, při výběru lahviček a dalšího kojeneckého zboží si tuto látku maximálně hlídejte. Lahve jsou z odolného skla, bezpečného pro využití při krmení dětí. Díky širokému hrdlu se snadno čistí a pokud máte nějakou oblíbenou savičku, můžete jí snadno použít. I skleněné lahve jsou 100% bez BPA, ftalátů, PVC a polykarbonátů.

Čištění lahviček je velice snadné. Můžete použít sterilizátor, i myčku nádobí. Palec nahoru pro šikovné Australany, co myslíte?

Široký výběr lahviček Cherub Baby najdete ZDE. 

Předchozí článekDalší článek
Mirek Kefurt
Recenzi tvořil malý Tomášek s taťkou Mirkem. Výrobky testujeme na stránkách www.hrajsisemnou.cz. Malý Tomáš se narodil v roce 2011 a prakticky hned začal hračky bez servítek testovat. Tak jsme u toho už zůstali :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *