Nákupní rádce

Recenze – dětská kosmetika Beaming Baby

Beaming baby je známá hlavně pro své jednorázové eko pleny, ale ve svém repertoárů má i další hity – přírodní hypoalergenní kosmetické produkty, přírodní vlhčené ubrousky a taky třeba 100% biologicky odbouratelné sáčky na použité pleny. Značka je sympatická nejen složením svých produktů, ale třeba i tím, že všechny balí do 100% rozložitelných obalů vyráběných z trvale udržitelných evropských lesů (včetně lahviček kosmetiky) a 10 % svého zisku věnuje na charitu.

Z této řady jsme si nejvíc oblíbily šampon a sprchový gel v jednom. Veškerá kosmetika značky Beaming baby má tekutější konzistenci, než je obyvklé, takže je třeba na to trochu myslet při používání a nevyplýtvat na jedno mytí zbytečně moc. Všechna kosmetika je bez vůně a je vhodná i pro děti s citlivou pokožkou nebo ekzémem.

Dětská přírodní pěna do koupele má taktéž velmi tekutou konzistenci a popravdě řečeno zrovna moc nepění, takže bych ji spíš než pěnou nazvala koupelí pro děti. Je to problém většiny přírodních pěn do koupele, popravdě řečeno málokterá pění aspoň trochu obstojně a Beaming baby udělá vážně jen pár bublin. Takže koupelová pěna je pro mě trochu zklámání.

IMG_8596

Dětské přírodní tělové mléko obsahuje více než 90% organických složek, stejně jako šampon a pěna, i mléko je docela tekuté, ale u něj je to pro mě spíš plus – rychle se roztírá a dobře vstřebává. Obsahuje aloe vera a výtažky z květů pomerančovníku.

Vlhčené obličejové ubrousky jsou včetně obalu 100% biodegradabilní. Obsahují spoustu organického aloe vera, je možné použít je nejen na očištění obličeje, ale třeba i na odlíčení make-upu. Využijete je na cestách.

IMG_8589

Zrovna tak každé balení přebalovacích vlhčených ubrousků Beaming baby obsahuje více než 90 ml organického aloe vera, díky čemuž jsou vhodné i pro děti trpící ekzémy. Je možné používat je nejen při přebalování, ale i na obličej a ruce.

IMG_8562

Sáčky na použité jednorázové plenky vyrobené ze 100% biodegradabilních materiálů a bez parfemace jsem ještě neměla šanci vyzkoušet, protože doma používáme látkové plenky, ale šetřím si je na dovolenou a věřím, že se osvědčí také.

Plenky od značky Beaming Baby jsme vám také představili v červenových novinkách. Už jste je viděli?

Za hodnocení výrobků Beaming Baby děkujeme mamince Terce z blogu Madame Coquette >>

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *