Nákupní rádce

První maňásek – lvíček

S Vojtíškem jsme dostali tohoto krásného heboučkého lvíčka. Syn si ho na první pohled zamiloval a nemohl se dočkat, až ho rozbalím. Hned po něm skočil a zkoumal ho.

lvíček fiesta craftsLvíček je z příjemného hebkého materiálu, má roztomilý kukuč a velké packy, které jakoby zvaly k objetí. Díky výrazné žluté barvě ho vždy zaručeně najdeme mezi ostatními hračkami. Nenašla jsem na něm žádné oddělitelné části, takže je tento plyšový maňásek opravdu vhodný i pro ta nejmenší miminka.

Na hlavičce má malé poutko, za které ho můžete jednoduše zavěsit třeba do postýlky nebo na kočárek.

A jelikož je to maňásek, lze do něj strčit ruku a můžete začít hrát divadlo. Na první pokus to chtělo trochu víc šikovnosti, aby se moje prsty dostaly tam, kam měly, ale to bylo spíš mojí neobratností :) Když bylo vše na svém místě, začali jsme si hrát. Nejdřív jsme spolu s Vojtou dělali „paci, paci“, „prosím, prosím“, „malá, malá“ a pak jsme objevili, že v jedné pacce je pískátko. Vojta se pak snažil tuto packu pořád mačkat, aby zase zapískala. Takže je lvíček určitě vhodný pro rozvoj motoriky i sluchu. Když je Vojta na druhém konci pokoje otočený zády a já lvíčkem zapískám, tak se hned otočí, usměje a sprintuje po čtyřech k nám.

lvíček
Kdybych měla zmínit zápory této hračky, tak je to menší rozměr maňáska, což se projevilo, když si ho chtěl na ruku navléct tatínek. Hračka je vhodná spíš pro menší maminkovské ruce. A zhruba po týdnu používání jsem si všimla, že se na hračce drží jemná smítka a chloupky z různých tkanin, která se poměrně obtížně odstraňují. Navíc jsou na té zářivě žluté barvě dost vidět. Pomohl nám lepící váleček, který se používá na zvířecí chloupky. Jiné nedostatky jsme nenašli a jsme s hračkou moc spokojení. Navíc jsme zjistili, že má lvíček i další kamarády – kravičku, žirafu, sloníka a kačenku, takže můžeme uspořádat velkou zvířecí party :)

Lvíčka můžete zakoupit zde. 

Děkujeme Nikole a Vojtíškovi za krásnou recenzi!

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *