Nákupní rádce

Pro lepší usínání a sladké sny – kamarád do postele 🐑

Také vaše děťátko vyžaduje u spinkání alespoň malé světélko? Váš problém vyřeší tyto ZAZU ovečky. Jejich světlo je příjemné, umí se sami vypnout, nemusí být v zásuvce a navíc jsou neskutečně roztomilé. 

Lampička – ovečka

Tahle ovečka je super v mnoha ohledech.

Nemá žádný kabel, nemusí být zapojena v zásuvce, můžete si ji prostě posadit kam chcete, můžete s ní cestovat kam chcete. Určitě bude naším spolucestovatelem na našem dalším nočním tripu autem. Díky pohyblivé hlavě se totiž z nočního světýlka stane z ovečky lampička na čtení a to nejen v postýlce. Prostým skloněním hlavy je z ní opět světýlko, které lehce osvětluje místnost.

lampa1-640x188

A pozor, ovečka svítí dvěma intenzitami. Menší na spánek, větší na čtení. Ovečka Fin má zabudované LED světýlka pod svou bradičkou, na zadečku má místo ocásku ovládací knoflík, díky kterému lampičku rozsvítíte či zhasnete. Pod tímto ovládáním je signalizace vybití baterie. Tu pak dobijete pomocí USB kabelu (výhoda při cestování do zahraničí, stačí dobít přes notebook nebo přes USB redukci v autě). Nabitá vydrží baterie až 10 hodin provozu.

lampa2-640x376

Skvělé na ovečce je také to, že po rozsvícení se sama po hodině vypne. Takže nemusíte myslet na to, že musíte jít do pokojíčku zhasnout.

lampa3-640x376

Ovečka je krásná, roztomilá a pořídit si jí můžete ve třech barevných variantách. V růžové, modré a neutrální šedé.


Jen na jednu věc si dejte pozor. Dost možná z ovečky Fin bude vaše dítě nadšené tak moc, jako to mé a bude s ní chodit do postele, kde si s ní lehne, obejme ji a bude se s ní pokoušet usnout. A dost možná bude vaše díte tak zvědavé, jako to naše a bude neustále cvakat vypínačem. Na tom by nebylo nic až tak hrozného, pokud se dítě nerozhodne sledovat přímo led světla, kdy se při zmáčknutí vypínače rozsvítí a kdy zhasnou. A proto nemohu naše dítě nechat s ovečkou samotného bez dozoru.

Což nám nevadí, stejně naši asistenci a můj zpěv během usínání vyžaduje, takže je to v pohodě a hned po usnutí z jeho objetí ovečku bereme a stavíme ji kousek od postýlky. Ještě chvíli se na něj slastně díváme, jak krásně spí. A pak se potichu vyplížíme z pokojíčku… ♥

Líbí se vám ovečka ZAZU. Podívejte se na všechny tři barvy ZDE.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *