Nezařazené

Pravidla soutěže s Kiido.cz

ZÍSKEJTE POUKAZ V HODNOTĚ 1000 KČ NA NÁKUP V ONLINE OUTLETU KIIDO!

Pozor! Pozor! Z Feedo Zoo nám utekla 4 zvířátka – krabík, lev, želva a žirafka! Ukryla se v podkategoriích našeho online bazárku www.kiido.cz. Pomozte nám je najít do 22.10. 23:59, než se ztratí navždy,  a získejte odměnu v podobě poukazu na nákup na Kiido v hodnotě 1000,- !

Podmínky soutěže:

  • najděte všechny podkategorie*, kde se zvířátka ukrývají,
  • napište je do mailu spolu s vaším jménem, adresou a telefonním číslem
  • do předmětu uveďte heslo Kiido soutěž – odešlete na souteze@feedo.cz

Hledání startuje 16.10. a poslední odpovědi přijímáme do 22.10. 23.59.
Výherce bude vybrán náhodně a bude kontaktován do 7 dnů od vyhlášení vítězství. Nárok na výhru zaniká po dvou měsících od vyhlášení soutěže.

Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže.    Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např.nekvalitní a rozmazané fotografie). Taktéž si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty uchazeče, kteří neuvedou požadované údaje – e-mail potvrzující registraci, e-mailovou adresu, jméno, příjmení, telefonní číslo a adresu bydliště. Na výhru nevzniká právní nárok.

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast  v soutěži.

* příklad: hlavní kategorie – hračky, podkategorie – stavebnice

Předchozí článekDalší článek