Soutěže

Pravidla soutěže z časopisu Maminka, galerie a VYHLÁŠENÍ!

Soutěž probíhá od 20. 3. 2015 do 30. 4. 2015

Podmínkou pro zařazení do soutěže je zaslání fotografie na téma DĚTI A JEJICH NEJLEPŠÍ KAMARÁD.

Vyhlášení!

Vítězkami soutěže se stávají následující fotografie ->

Výherkyním gratulujeme a zasíláme slevovou poukázku v hodnotě 2000 Kč :)

Kaja soutezni (1)

2575_06_03_2015_10_02_39a (1)

DSCN4635 (1)

Galerie fotografií

Pravidla soutěže

Soutěžní fotografie posílejte na e-mail maminka@feedo.cz nejpozději do 30. 4. 2015, do předmětu e-mailu napište NEJLEPŠÍ KAMARÁD

Výhrou jsou 3 poukázky v hodnotě 2.000 Kč na www.feedo.cz

Podmínkou pro zařazení do soutěže je uvedení Vašeho jména, doručovací adresy a telefonního čísla. Tyto údaje budou použity pouze pro interní potřeby společnosti.

Fotografie, které budou do soutěže přijaty, budou průběžně zveřejňovány na blogu.feedo.cz.

Vyhodnocení soutěže proběhne 6. 5. 2015.

Vítěze soutěže vybere porota složená z členů Feedo týmu, která zasedne 6. 5. 2015. Hodnotit se bude pojetí a originalita.

Výherce bude do sedmi dní od vyhlášení výsledků kontaktován emailem.

Výhra budou rozeslána e-mailem.

Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže. Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např.nekvalitní a rozmazané fotografie, chybějící výrobek). Na výhru nevzniká právní nárok.

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.

Předchozí článekDalší článek

4 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *