Maminky testují, Nákupní rádce

Poznejte největší dětský outlet v České republice!

Kdo má malé děti ví, že je skoro pořád třeba něco nakupovat – od oblečení po velké věci jako je autosedačka, nábytek, sportovní vybavení. Možná ale není nutné mít všechno z aktuální kolekce či zcela nové – proto je tu Kiido.cz.

Kiido je online dětský outlet a bazárek s dětským zbožím. Najdete zde outletové věci za výhodnou cenu, ale i bazárek dětského zboží od maminek, které ho již nepotřebují.

Kiido jsme otestovali, když jsem pro syna hledala do pokoje koberec. Měla jsem určitou představu, jak by měl vypadat, ale nikde jsem na takový nemohla narazit nebo byl mimo finanční limit, který jsem si stanovila. Na Feedo.cz jsem se tedy poprvé zkusila překliknout na pravou záložku Kiido a vykoukly na mě desítky koberců od různých výrobců.

Outlet a bazárek – jak fungují

U outletových kolekcí se jedná obvykle o výrobky ze starších kolekce. U některých je poškozen obal zboží, někdy bylo zboží krátkou dobu používáno – veškeré tyto informace jsou součástí popisku výrobku, takže je víte dopředu. Zboží je dováženo z Německ a výrobků je většinou pár, občas najdete i jeden jediný.

V bazárku jsou věci od maminek, které ho prodávají dál. Pokud máte zboží alespoň za tisíc korun, Feedo k vám zašle kurýra a zboží odveze, nafotí, nacení a vloží na své stránky. Následně prodané věc zabalí a pošle kupujícím. Po vámi určené době prodeje vám z utržených peněz vloží na účet danou provizi. Jak velká bude, záleží na hodnotě prodávaného výrobku (40 – 90 %).

Naše zkušenost

Z outletu jsem si vybrala dětský koberec Little Fox od francouzského výrobce Nattiot ze 100 % bavlny, velikost 100 x 120 cm.

Výrobek měl avizovaný poškozený obal. Koberec přišel hned druhý den po objednání a byl bez vady. Na obrázku výrobce sice koberec – liška vypadal světlý, ve skutečnosti má růžový čenich i ocas a je celkově tmavší, ale to nám nevadí. Koberec jsem od té doby prala dvakrát a bez problému.

Suma sumarum

Myšlenka outletu a bazárku jako doplňku klasického internetového obchodu mi přijde fajn. Lze jednoduše kouknout na nové zboží na Feedo a pak překliknout a porovnat s outletovým či bazárkem na Kiido a rozhodnout se.

Velkou výhodou je navíc to, že vám vše přijde v jedné krabici a tak ušetříte i na poštovném!

Určitě se na Kiido.cz mrkněte i vy, třeba i vám se něco zalíbí :-)

 

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *