Lifestyle, Moderní rodič

Pozdrav od maminky + tipy na dárky

Milé maminky, určitě spousta z vás, stejně jako my, slaví první Vánoce s miminkem. Je to jeden z neopakovatelných zážitků, stejně jako první narozeniny. Ty slavíme 30.12. takže to máme skoro všechno najednou… Ráda bych vám trošku poradila, nebo přiblížila, jak to plánujeme my, co prckům na Vánoce nakoupit, navařit atd.. Tak jdeme na to!

Vánoční strava pro děti

Jistě, každá maminka ví, co je pro její dítko nejlepší. Každá maminka má svůj názor a své zvyky, ale myslím si, že se shodneme, že smažený řízek, nebo kapr se salátem a majonézou pro děti vhodný není.

Určitě už přemýšlíte, co svým broučkům na Štědrý večer budete servírovat.  Za mě to tedy bude přírodní kuřecí masíčko dělané na másle a bramborový salát (brambor, mrkev, celer/petržel) s bílým jogurtem. Věřím že na tomhle si prcci jistě pošmáknou.

Pokud vám miminko papá ryby, můžete zvolit třeba lososa a jako přílohu brambor nebo kaši. Ohledně sladkého a to hlavně cukroví – nerada bych byla ukamenována, ale o víkendu jsme pekli perníčky a linecké a tak malá do ručičky dostala (suché-nezdobené) a jak jí chutnalo! Dle mého pár kousků lehčího cukroví, které stejně děti hlavně ožužlají a půlka skončí na zemi, nikomu neuškodí.

Vánoční dárky

Tipy na dárky - Vendula

1. FISHER-PRICE Mluvící pejsek smart stages
2. FISHER-PRICE Pejskův zpívající stoleček
3. Lamaze Sloní kapela
4. Canpol Babies Hrací koberec s hrazdičkou
5. Mega Bloks FB Big building bag
6. BRIGHT STARTS Lehátko vibrační s melodií

Všechny tyto krásné hračky najdete kde jinde než na feedo.cz

Vánoční stromeček

Upřímně vám povím, že ze stromečku mám strach. Stále přemýšlím, kdy ho ozdobit, aby nám z něj 24. ještě něco zbylo.

Letos bohužel volíme stromeček umělý, ačkoli mě to mrzí, protože miluji vůni těch živých, ale musíme hledět na malou. Nerada bych, aby nám cumlala jehličí a tahala ho všude po bytě, stačí, že tak dopadnou vánoční baňky a ozdoby. Maminky, dávejte pozor hlavně na malé částečky a na sklo! Také pozor na vánoční hvězdu, která je velmi nebezpečná.

Tak, to by bylo asi na tohle téma vše…

Hlavně nezapomeňte ze nejdůležitější je být pohromadě a mít se rádi! A napište do komentáře, jak se na Vánoce chystáte vy..

Přeji všem krásné Vánoce!

Vaše V&N

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *