Nákupní rádce

Pořiďte si domů králíky z klobouku – děti je milují

Plyšového Boba si naše Adélka přála už dlouho. Je to přesně ta hračka, ze které se dětem rozzáří oči.

I když se to z fotky nezdá, tento králík je vysoký 50 cm a je krásně měkoučký. Líbí se mi na něm, že je detailně propracovaný a skutečně vypadá jako králík z klobouku kouzelníka Pokustóna (kdo z rodičů by neznal tuto pohádku :-)).

bob-a-adelka

Povídáme česky94407-8592117944077

V levé pacičce má zabudované tlačítko, které když zmáčknete, tak Bob začne povídat originálním hlasem známým z pohádky. Samozřejmě nechybí ani nejznámější dialog Boba a Bobka, kterým začíná každý ze stovek jejich příběhů: „Bobku, vstávat a cvičit.“ „A proč?“ „Protože je ráno.“ „Jenže já mám ještě noc…“ 

Dále hraje Bob známou znělku z pohádek, na kterou naše Adélka vždycky ráda tancuje a spoustu dalšího. Bob u nás taky slouží jako polštář, což se Adélce moc líbí. Ráda ho nosí po bytě a teď je u nás tak oblíbený, že zaujal i své místo u jídelního stolu a je s námi vždy při jídle.

S králíkem si budou chtít hrát nejen děti, ale i dospělí, jako to bylo u nás, když k nám přišla návštěva, takže tuto hračku využijete opravdu dlouho dobu

Chcete oba?

Pokud byste chtěli mít doma dvojici králíků z klobouku kompletní, je možné k Bobovi dokoupit i Bobka, který je vysoký 40 cm. Velkou výhodou těchto plyšáků je, že mluví česky a dítě jim bude rozumět.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *