Nákupní rádce, Soutěže, Ze zákulisí

Podpořte Feedo.cz v anketě ShopRoku!

Naším každodenním úkolem je být vám blíž. Svými objednávkami, pochvalami a hodnocením nám dáváte najevo, zda se nám to daří. Už podeváté máte možnost hlasovat pro svůj oblíbený e-shop v soutěži ShopRoku. Už máte své favority?

Vyhledávací portál Heureka.cz hledá ShopRoku – online obchod, který je oblíbený a poskytuje nejlepší služby ve své kategorii. V roce 2017 se Feedo.cz  stalo vítězem Ceny popularity v kategorii Dětské zboží. Pomůžete nám úspěch zopakovat?

Naše heslo „lehčí život maminkám“ se snažíme plnit do puntíku. Uvědomujeme si totiž, že mateřská dovolená žádnou dovolenou není a tak vám chceme život co nejvíce usnadnit.

U nás nemusíte stát v dlouhých frontách, ale z pohodlí domova a s miminkem na klíně můžete nakoupit vše, co potřebujete – od plenek a mléka až po kočárek nebo oblečení, a to za ty nej ceny a s dárečky k nákupu.

Celý Feedo tým denně pracuje na zlepšování služeb a i proto si nyní můžete své objednávky také třeba osobně vyzvednout v síti Feedo výdejen, nebo si vyzkoušet a osahat zboží přímo v partnerských Feedo prodejnách Babiez nebo Kašpárek.

Jak hlasovat?

  • Hlasovat pro nás může kdokoli a trvá to jen pár vteřin.
  • Na výhru lze nominovat až 3 různé e-shopy.
  • Hlasování probíhá do konce února >>> ZDE.


Věříme, že jste s naším e-shopem spokojeni a nakupujete u nás rádi
a za každý váš hlas předem moc děkujeme.


Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *