Nákupní rádce, Ze zákulisí

2 200 Kč do vaší kapsy? Plenky Pampers v akci!

Jeden z největších výdajů když máte miminko – plenky. Proto je fajn znát chytré způsoby, jak svému děťátku dopřát kvalitu, ale zároveň neutrácet zbytečně moc. 

U jednorázových plenek se totiž určitě nevyplatí šetřit na kvalitě. Bude to poznat – neznačkové plenky často prosakují a tak je musíte měnit mnohem častěji.
Je ale chytrá cesta, jak nemučit svou peněženku, dopřát miminku to nejlepší a třeba ještě získat něco navíc.

Jak ušetřit přes 2 200 Kč za 6 měsíců?

Jako jedni z mála vám na Feedo nabízíme výhodné měsíční balení plenek Pampers . To vás, obzvlášť dlouhodobě, vyjde mnohem levněji, než jednotlivá balení. Jak to? Spočítali jsme to za vás.

pampers mesicni zasobaMěsíční balení plenek Pampers obsahuje 216 kusů plenek a stojí 879 Kč. Za jednu plenku tedy utratíte 4 Kč. Klasické balení těch samých plenek obsahuje 72 kusů plenek a stojí 369 Kč. 1 plenka tak stojí 5,125 Kč. Ani to se nemusí zdát jako velká rozdíl.  

Je ale nutné si uvědomit, že v prvních měsících s miminkem spotřebujete asi 12 plenek denně. To je 84 plenek za týden a 336 plenek za měsíc. Pokud tedy na jedné plence ušetříte „pouze“ 1,12 haléřů, měsíčně to bude 376 Kč. A během prvního půl roku už můžete ušetřit krásných 2 257 Kč, které se vám budou hodit někde jinde.

Měsíční zásobu plen Pampers můžete zakoupit u těchto typů:

  • PAMPERS New Baby – ZDE.
  • PAMPERS Active Baby – ZDE.
  • PAMPERS Premium Care – ZDE.
  • PAMPERS Pants – ZDE.

Nemusíte dělat nic navíc. Pouze místo obyčejného balení koupíte měsíční balení těch samých plenek, které byste kupovali tak jako tak. A to nemluvíme o tom, že od nás při koupi měsíční zásoby získáváte automaticky dopravu zdarma. To díky Pampers Premium Programu.

Co je Pampers Premium Program?

„Pampers Premium Program je unikátní projekt, díky kterému maminky získávají body za nákup plenek Pampers. Za tyto body pro ně pak máme připravené hodnotné dárečky – třeba lahvičky, prací prášky, vlhčené ubrousky a další užitečné věci. Navíc ke svému nákupu automaticky získají dopravu zdarma a garanci vrácení zboží do 365 dní. Kromě toho maminky sbírají i body ve Feedo klubu, kde je zase jiná nabídka dárečků. Nákup plenek je tedy výhodnější než kdy jindy.“ představuje projekt Martin Molčan, zakladatel Feedo.cz.

Zaujal vás Pampers Premium Program? Zapojte se do něj ZDE. 

Soutěžte s námi!

Staňte se fanouškem naší facebookové stránky a zapojte se do soutěže o měsíční zásobu plenek Pampers!

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *