Jak vybrat..., Nákupní rádce

Originální Feedo kolekce pro vás i vaše miminko!

Denně nám dokazujete svou přízeň, a tak jsme pro vás vytvořili originální kolekci výrobků Feedo. Najdete v ní různé užitečné vychytávky, ale i praktické kousky – vše vám hned představíme. 

Co je na tom nejlepší? Všechny výrobky z Feedo kolekce můžete získat také ve Feedo klubu. Vyměníte je za body, které sbíráte při každém nákupu na Feedo.

Oblečte mimčo do Feedo barev 

Vyberte si jedno z originálních dětských bodýček s motivy Feedo zvířátek – třeba s krabem nebo sovou, hned ve dvou barevných provedeních. Tyto dvě postavičky jsou pro Feedo charakteristické, proto jsme je zvolili jako maskoty a zdobí naši kolekci.

Body jsou ze 100 % bavlny, vyrobené na Slovensku. K bodýčku s krabem dostanete také fixu a na obleček můžete připsat nějaký vtipný vzkaz.

Do této kategorie bychom mohli zařadit také dva kvalitně zpracované bryndáčky, které opět nabízíme ve dvou barvách.

F0185802

Pokud zastáváte názor, že látkové pleny se hodí vždy, bude se vám líbit i tato položka.

zIMG_0015

Cenné vzpomínky 

Děti rostou jako z vody a asi každý rodič chce zachytit ty vzácené chvíle na fotografiích. Pokud máte doma spoustu fotek vašich dětí a nevíte co s nimi, nabízíme vám ručně vyrobené fotorámečky ve dvou barevných provedeních nebo magnetické rámečky, kterými si můžete originálně ozdobit třeba ledničku.

Bezpečnost na prvním místě 

V kolekci najdete také užitečný reflexní pásek, který můžete umístit na ruku nebo na konstrukci kočárku, abyste byli vidět za každého počasí.

Na vaše auto si zase můžete vylepit Feedo samolepku, aby ostatní řidiči věděli, že se mají chovat ohleduplně.

F020514Dárkové poukazy 

Pokud se chystáte na oslavu nebo babyshower a nevíte, jaký dárek by se hodil, zachrání vás naše dárkové poukazy. Ty máme v hodnotě 300, 500, 1000 a 1500 Kč.

Obdarovaná maminka si tak může sama vybrat, co se jí hodí a vy budete vědět, že váš dárek nevyhodí do koše.

Jak se vám Feedo kolekce líbí? 

Předchozí článekDalší článek