Jak vybrat..., Nákupní rádce

Novinka – Sunar Premium 4 pro zdravý vývoj malých objevitelů

Mnohdy až žasneme nad tím, co všechno už naše děti umí. Co se za tak krátkou dobu dokázaly naučit a jak se z malého dítěte stává človíček, který mluví, chodí, objevuje a nebojí se dát najevo, když se mu něco nelíbí.

Dítě v prvních letech života denně vstřebává desítky informací a je vděčné za každý nový podnět, který mu poskytneme. Pro zdravý vývoj našich drobečků je však důležitý nejenom dostatek zajímavých podnětů ke hře a učení, ale také pestrá strava bohatá na potřebné vitaminy.
Proto Sunar přichází s novinkou Sunar premium 4 pro děti od ukončeného 24. měsíce, který malým průzkumníkům dodá dostatek vitaminů a pro zdraví potřebných živin na jejich dlouhé cestě za poznáváním světa kolem.

Druhý rok života děťátka

Překvapuje vás, kolik nových slov se váš drobeček denně naučí a do jakých zákoutí bytu i zahrady se sám neohroženě vydá?

Období kolem druhého roku života patří ve vývoji dítěte k těm velmi významným. Pomalu se stává méně závislé na pomoci druhých i na přítomnosti maminky a v mnoha činnostech je samostatnější než dříve. To vysvětluje, proč začíná mnohdy vzdorovat a chce všechno dělat samo.

Ke správnému rozvoji vašeho děťátka může přispět kromě pestré stravy i zařazením novinky Sunar premium 4, který byl speciálně vyvinut pro potřeby dětí od ukončeného 24. měsíce. Složky v nové receptuře připravené podle vzoru mateřského mléka přispívají k rozvoji imunity, mozku a poznávacích funkcí vašeho dítěte.

Sunar premium obsahuje podobně jako všechny ostatní řady Sunar mléčný tuk, jenž dodává nápoji lahodnou, přirozené mléčnou chuť, kterou si váš drobeček prostě zamiluje.

Více informací naleznete na www.sunar.cz.

 

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *