Jak vybrat..., Nákupní rádce

Novinka na Feedo.cz – Moderní přírodní drogerie za rozumnou cenu

Na začátku tohoto příběhu stál Michael Barwell. Na jeho konci jsou kvalitní přírodní čisticí produkty značky Bio-D, kterou si čerstvě můžete prémiově za exkluzivní ceny koupit i na našem e-shopu. Příběh mezi tím vás přesvědčí o tom, že myslet na své zdraví má velký význam. Ukážeme vám, pro je dobré přírodní produkty Bio-D kupovat a začít je používat.

Věřte či ne, už v 80. letech lidé uvažovali nad tím, co všechno můžou pro své zdraví a přírodu udělat a jak ji začít chránit. Ačkoli mnohé firmy uvažovali dříve opačně, našli se mezi nimi i světlé výjimky. Mluvíme o mladém dělníkovi Michaelovi Barwellovi, který s hrůzou zjistil, že prostředky, které v práci pri údržbě velkých obchodních lodí používá výhradně v ochranném oděvu a s respirátorem na tváří, se až tak neliší od těch, které běžně kupuje a používá doma.

Zde se začal psát příběh značky Bio-D, kterou nově najdete i na Feedo.cz. A abychom začali správně, máme pro vás i exkluzivní cenovou akci! 

Rodinná firma se smyslem pro ekologii

Malou lokální firmu založit Michael Barwell před víc než čtvrt stoletím. Společnost si dodnes zachovala rodinný charakter a desítka oddaných zaměstnanců neustále pracuje na rozvoji a kvalitně přírodní drogerie pro naše domácnosti.

Manufaktura se soustředí na výrobu čistících prostředků, které však mají minimální dopad na životní prostředí. Proces přípravy je založený na studeném míchání surovin, což minimalizuje spotřebu energií. Nádoby a obaly obsahují alespoň 70 % recyklovatelného materiálu a brzy budou dokonce ze 100% recyklátu.

Produkty neobsahují živočišné složky, fosfáty, optické rozjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, bělidla na bázi chlóru, umělé vůně a umělá barviva. Všechny vůně pocházejí z éterických esencí rostlin (například osvěžující levandule, rozmarýn, pomeranče, eukalyptus a další). Navíc v Bio-D za celou historii značky NIKDY NETESTOVALI své prudukty ani jejich složky na zvířatech.

Příběh značky pokračuje u nás

Ve střední Evropě pokračují v psaní příběhu Bio-D Michal a Marie Kubáňovi a jejich rodinná firma. Michal také nese prvky stejné „rebelie“, jakou ve svém životě zažil i Michael Barwell. Vždyť už jen ta podobná jména napovídají o jisté spojitosti. I on odešel z chaosu korporátního života, opustil hektický pracovní život a dal mu nový směr. S Máriou se tedy zamysleli nad tím, co skutečně mohou pro sebe, svou rodinu, potomky a okolní prostředí, udělat. Začali od sebe a postupně se to učili od ostatních.

K anglické značce Bio-D se dostali hlavně zkoumáním trhu. Inspiraci hledali ve Švédsku, v Austrálii, na Novém Zélandu a v Británii. Tam se setkali s ekodrogérií Bio-D, kterou dnes zastupují na našem trhu.

Michal a Marie měli jeden smělý cíl – ze zdravého a alternativního produktu udělat něco, co budou spotřebitelé považovat za běžné – standard. A co, i přes jemnost a šetrnost ke zdraví, bude mít stejný účinek jako běžná chemická drogérie.

Varují vás však v jedné věci – používání přírodních čisticích prostředků je návykové a riskujete, že se už NIKDY nevrátíte k běžné chemii.

10 věcí, které byste o produktech Bio-D měli vědět

1. Je vyrobená ze 100% přírodních materiálů, které jsou v maximální míře rozložitelné ve volné přírodě a to v o mnoho kratších dobách, než předepisují evropské normy.

2. Produkty jsou veganské, netestované na zvířatech.

3. Všechny vůně pocházejí z éterických esenciálních olejů a jsou 100% rostlinného původu.

4. Drogerie je velmi vhodná pro děti a praní dětských věcí.

5. Vše je nedráždivé, schválené dermatologem i pro alergiky a jemnou a citlivou pokožku.

6. Bio-D nabízí nejen čistící produkty, ale i celo-tělová tuhá mýdla z rew konopného oleje a tuhá dezinfekční mýdla na ruce.

7. Obaly produktů jsou minimalistické a designově propracované, a proto zaujmou na první pohled.

8. Produkty se navzdory špičkové kvalitě pohybují ve střední cenové hladině.

9. Vybrané produkty získaly prestižní ocenění Best Buy časopisu Ethical Consumer Magazine.

10. V testech ekologické drogerie Bio-D pravidelně získává první místa v kategoriích účinnosti, šetrnosti a ekologické odbouratelnosti.

Vybrali jsme  pro vás

Produkty Bio-D budou dostupné ve více kategoriích. My jsme z každé vybrali jednu, kterou bychom vám doporučili.

Kategorie – Prášky na praní

Feedo Tip: Odstraňovač skvrn a dezinfekce pro dětské plínky

Proč jsme ho vybrali? Zaujal nás svou účinností při nižších teplotách a také tím, že dezinfikuje a odstraňuje různé skvrny i bez toho, abychom plenku museli předtím vyvařit.

Kategorie – Prostředky do kuchyně

Feedo tip: Prášek do myčky

Proč nás zaujal? Zajímavý především svojí formou. Jelikož jsme běžně zvyklí na tablety, které se ne jednou pořádně rozpustí, prášek zní jako něco, o by tento problém mohlo vyřešit. Vydrží přibližně 72 cyklů, je bez vůně a nedráždí.

Kategorie – Osobní hygiena

Feedo tip: Mýdlo s konopným olejem 

Proč nás zaujal? Obsahuje totiž nejkvalitnější, za studena lisovaný konopný olej, který pokožku zvláčňuje, čistí a dodává jí proteiny.

Zaujala vás značka Bio-D? Všechny její výrobky najdete ZDE.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *