Jak vybrat..., Nákupní rádce

Novinka – 100% šetrné plenky Pampers Pure

V tomto roce představilo Pampers naprostou novinku ve svém sortimentu – řadu Pampers Pure, ve které najdete plenky a vlhčené ubrousky. A rozhodně stojí za pozornost. V čem jsou unikátní?

To nejlepší (a nejměkčí) pro zadeček vašeho děťátka

Plenky Pampers Pure jsou krásně hebké – to proto, že jsou vyrobeny z prémiové bavlny z udržitelných zdrojů, která se pyšní certifikací Purified Cotton, dále z měkkých rostlinných vláken a dalších pečlivě vybraných materiálů.

Neobsahují ani jednu látku, která je označena jako alergenní, ani žádné pleťové mléko a jsou dermatologicky testovány.

Spolehnout se můžete také na to, že nejsou parfemované, neobsahují latex a nejsou běleny chlorem – jsou tedy vhodné i pro miminka s nejcitlivější pokožku.

Každá plenka má roztomilý minimalistický design se zvířátky a nechybí ani oblíbený indikátor vlhkosti, který vás upozorní, když je čas na výměnu plenky! A nebojte se, že by to bylo příliš brzy. Plenky Pure se mohou pochlubit skvělou savostí – udrží zadeček v suchu až na 12 hodin a neprotečou.

Plenky Pampers Pure jsou ohleduplné k planetě

recyklováno nebo znovu využito

99,35 % ze všech materiálů bylo v loňském roce recyklováno, nebo opětovně použito.

obnovitelná elektrická energie

Jsou vyrobeny za použití 100% obnovitelné elektrické energie.

Ubrousky z organické bavlny

Ve vaší přebalovací výbavě určitě nesmí chybět ani vlhčené ubrousky, které jsou maminkami považovány za neocenitelné pomocníky.

Ubrousky Pampers Pure obsahují 99 % vody a organickou bavlnu. Ve zbylém jednom procentu najdete šetrné čisticí mléko a ověřené složky, které pomáhají udržovat vyrovnané pH pokožky vašeho dítěte.

Ubrousky jsou samozřejmě bez alkoholu i parabenu.

S novou řadou Pampers Pure zkrátka nešlápnete vedle. Budete ohleduplní k přírodě a svému miminku dopřejete tu nejšetrnější péči, garantovanou značkou Pampers.

Předchozí článekDalší článek

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *