Maminky testují, Nákupní rádce

Nové srpnové přírůstky na Feedo.cz + soutěž pro všechny maminky

Prázdniny už se nám zdárně chýlí ke konci a tak bychom vám rádi ukázali, co na Feedo.cz přibylo za měsíc srpen. Na ukázku toho nejlepšího se můžete podívat na videu. Nechybí ani soutěž!

Be Safe (KLIK)

Norská značka BeSafe se dlouhodobě drží na pomyslné špičce na poli autosedaček a příslušenství.
Možná už víte, že je obzvlášť v severských zemích doporučeno vozit dítě proti směru jízdy co nejdéle. Podle statistik je tato poloha až 5x bezpečnější. A právě proto najdete v nabídce značky BeSafe zejména autosedačky umístěné proti směru jízdy.

Na ukázku jsme vám vzali BeSafe iZi Go, která je pro miminka do 13 kilogramů. Snadno se s ní manipuluje a je opravdu bytelná a bezpečná.

CAM (KLIK)

Jako další jsme rozšířili naše portoflio značkou CAM. Ta si maminky získala hlavně svými propracovnaými postýlkami, přebalovacími pulty a golfovými kočárky.
CAM má velmi dlouhou tradici, byla založena roku 1969 v Itálii ale podl designu vám musí být jasné, že s moderní dobou neztratila krok.

Boboli (KLIK)

Ať už je léto nebo zima, děti nové oblečení potřebují prakticky neustále A proot věříme,  že oceníte značku Boboli. Unikátní na ní je, že je to čistě rodinná firma ze Španělska, která na trhu funguje už více než 30 let a funguje perfektně. Vše řeší sama – dělá si vlastní návrhy oblečení, prototypy, sama vše šije a řeší další distribuci s prodejci – tedy i s námi.

Jejich oblečení je plné barev a radosti. Kromě toho je vše pohodlné, funkční a odolné. A v čem je hlavní kouzlo jejich výjimečnosti? V detailech. Při bližším zkoumání si všimente mini knoflíčků, prostřihů, řasení, volánků, mašliček a opravdu pestré kombinace barev.

Nuvita (KLIK)

Každodenní péči o miminko vám usnadní značka Nuvita. V jejím portfoliu najdete třeba zvířecí teploměr, dětskou váhu, odsávačky mléka, sterilizátory, dudlíky a spoustu dalších nezbytností za velmi příznivé ceny.

Bugaboo (KLIK)

A to nejlepší nakonec – vyslyšeli jsme přání maminek a na Feedo.cz jsme zařadili také krále silnic, totiž kočárek Bugaboo.

Tyto kočárky patří mezi to nejlepší, co můžete mít. Ne nadarmo patří k nejoblíbenějším kočárkům maminek.

Na ukázku jsme vám vzali populární typ Bugaboo Cameleon 3. Maminky si na něm chválí zejména jeho lehkost, kompaktnost, přitom dost prostoru pro miminko, špičkovou kvalitu provedení a snadnou ovladatelnost. Perfektní design je už jen třešničkou na dortu.

Soutěž

A protože je vás na našem Youtube kanále čím dál tím víc a my z toho máme ohromnou radost, chtěli bychom vás odměnit výhrou přesně podle vašich představ. Protentokrát tedy nehrajeme o nic konkrétního, ale výhru si vyberete vy. Jděte na Feedo.cz a do komentáře pod videem (přímo na Youtube) nám vložte odkaz výrobku, který byste chtělí získat. Veškerá další pravidla najdete přímo pod videem a pozor – komentáře vložené na blog se do soutěže nezapočítávají.

Vybíráme hned dva výherce!

Věřím, že jsme vám s novinkami udělali radost a budeme se těšit zase příště!

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *