Maminky testují, Nákupní rádce

Nová generace mlék Nutrilon je tady – jak miminkům chutná?

Pokud patříte mezi maminky, které z jakéhokoli důvodu nemohou kojit, určitě jste se už probírala nabídkou kojeneckých mlék. A možná jste si všimla, že se Nutrilon začal objevovat v novém balení.

Tím to ale nekončí. I uvnitř je jiný, vylepšený. A my jsme se mu rozhodli podívat na zoubek. Povíme vám, v čem je lepší a hlavně vám řekneme, jak se osvědčil reálným maminkám a jejich dětem.

V čem je jiný?

Nutrilon nové generace je po vzoru mateřského mléka obohacen prebiotiky a dalšími prospěšnými látkami. K tomu jsou navíc přidány vitamíny A, C a D, které také zabezpečují správnou funkci imunitního systému.

Dobře víme, že maminky zajímají i jiné věci – Bude mému miminku chutnat? Nebudou v něm hrudky? Dávám svému dítěti opravdu to nejlepší?

Balení Nutrilonů 2 jsme tedy poslali stovce maminek (pokud se příště chcete do podobného testování zapojit i vy, sledujete náš Instagram!) a připravili pro ně jednoduchý dotazník. Sice jsme věděli, že by mlíčko mělo být skvělé, ale reálné odpovědi nás překvapily.

99 % maminek by Nutrilon nové generace doporučilo dál

Oproti staršímu typu si nejvíce chválily jeho vůni a chuť.

 • Mlíčko mu chutnalo, vypil pokaždé celou lahvičku, což byla u nás v poslední době vzácnost.“
 • „Po otevření příjemná vůně, malé (11m) velmi chutnalo, vypila celou 330ml lahev.“
 • „Musím říct, že jsem se bála, že dceři chutnat nebude, ale vypije ho během okamžiku, takže chutná hodně.“

 

 

 

 

 

 

Velkou výhodu také maminky vidí ve snadném rozpouštění.

 • „Nová receptura je lepší. Lépe se rozpouští a složením a chutí je kvalitnější.“
 • „Měli jsme nutrilon jako dokrm ke kojení a musím říct, že tenhle nutrilon se lépe rozpustí a nezanechava žádnou pěnu, takže se lépe čistí flašky.“
 • Mlíčko krásně voní, dobře se míchá a málo pění. Skvělé!“
 • „Nutrilon má úžasné balení a vyhovuje mi, že nedělá hrudky.“

A jaký byl závěrečný verdikt?

 • „Děkuji za možnost testování, jsme spokojení, mlíčko dobré, chutné, výživné :) příjemná barva i vůně. Za mě palec nahoru :)“
 • „Děkujeme za příležitost vyzkoušet tuto novinku, začneme ji kupovat ke spokojenosti naší holčičky. Jste báječní.“
 • Mlíčko si nemohu vynachválit, opravdu malému chutnalo. I když má mlíčko jen na noc tak byl velmi klidný :) Jsem ráda, že jsem se testování mohla zučastnit :)“

5 důvodů, proč se na Nutrilon můžete spolehnout i vy

1️⃣ Správná funkce imunitního systému je pro miminko základ. Díky Nutrilonu víte, že ho podporujete.

2️⃣ Nutrilon obsahuje klinicky ověřenou směs prebiotik a prospěšných látek. Ty napodobují funkci mateřského mléka.

3️⃣ Za jeho vývojem stojí více než 40 let výzkumu.

4️⃣ Omega 3 mastná kyselina (ALA) nesmí ve složení chybět. Přispívá ke správnému rozvoji mozku, zejména pak paměti, myšlení a koncentrace.

5️⃣ Díky vitamínu D dodáváte miminku potřebný vitamín pro růst a vývoj kostí.

Nutrilon 2 za skvělou cenu seženete na Feedo.cz >> 

Upozornění – Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou zastoupením svých živin a jejich kvalitou mateřské mléko. Výrobek je určený pro výživu kojenců starších 6 měsíců. Nutrilon 2 má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku 6 měsíců by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení.

Předchozí článekDalší článek

2 komentářů

 1. Naprosto dokonalý nápad Feedo budka. Málokoho by napadlo takto maminkám pomoci🔝. Občas si ani maminky bohužel vzájemně nevypomohou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *