Jak vybrat..., Nákupní rádce

Nejlepší kamarád vašeho miminka? Hračka od BUDDY TOYS!

Říká se, že hraček není nikdy dost. A s tím musíme jen souhlasit. Jeden den si váš brouček pohraje s autíčkem nebo panenkou, druhý den už ale potřebuje něco jiného. Motorické schopnosti dítěte se vyvíjí po dobu celého jeho růstu, od úplného miminka až do tří let.

My jsme si pro vás připravili průřez toho nejlepšího, co značka BUDDY TOYS nabízí. Ve třech kategoriích máme pro vás tipy, které si zamilujete. Konec konců, Vánoce jsou tu co nevidět, takže to od nás berte jako tipy na vánoční dárky.

O BUDDY TOYS vám stačí vědět 4 základní fakty

  • Jejich hračky jsou kvalitně zpracované a odolné – přesně to očekáváte od hračky pro své děťátko
  • Hračky BUDDY TOYS jsou bezpečné, vyhovují evropským bezpečnostním normám a směrnicím.
  • Hračky potěší nejen malé, ale i velké
  • „Buddy“ znamená kámoš, „toys“ – hračky – ideální pojmenování pro nejlepší hračkové kamarády vašich dětí

Pro nejmenší ukolébavky a hračky – také co jiného?

Děti se ve věku do jednoho roku mění ze dne na den doslova raketovou rychlostí. Sice si řeknete, že maximálně leží a hrají si s drobnými hračkami, ale opak je pravdou. Právě v tomto věku je možné rozvíjet jemnou motoriku. Správným výběrem hračky.

Náš první tip je BUDDY TOYS Hrací kolotoč. Nejen že dokáže na čtvrt hodinku zabavit dítě hraním ukolébavek nebo zvuků přírody, ale také čtyři barevné módy promítají na stěnu vzory, které vizuálně miminko upoutají. Hudbu, otáčení a projektor je možné používat samostatně.

Jako druhý náš Feedo tip jsme si vybrali Hrací deku s tunelem. Je pestrobarevná, vhodná pro dítě od narození. Rozvíjí hrubé motorické schopnosti a stimuluje koordinaci očí a rukou. Dítě na ní může ležet a pokud odpojíte hrazdičku od deky, může dítě trénovat převalovaní na bříško nebo pasení hříbátek, v pozdějším věku sezení nebo plazení.

Pro nezbedníky autíčko nebo traktor – podle vlastního výběru!

Kdo by nechtěl mít Mercedes Benz SLS v garáži? Myslím, že by se nás na podobný model nechalo přemluvit vícero. Pokud přemýšlíte nad tím, že děťátku „zaparkujete“ do pomyslné garáže některé ze stylových odrážedel, tento chutný Mercedes by mohla být ta pravá volba.

Nejde o to, že mu ho budou závidět všichni na hřišti, ale i vy jako maminka oceníte úložný prostor, kam můžete odložit nejen oblíbené hračky, ale i kapesníčky, pití a mnoho dalšího. Potěší i zvuky reálného auta a jelikož je bezpečnost prvořadá, opěradlo se dá pohodlně sklápět a tak se o děťátko nemusíte  při hře bát.

Pokud váš nejmenší není zrovna na autíčka, ale spíše na traktory, máme pro vás dobrou zprávu. A nebo spíše pro něho. Šlapací traktor s vozíkem od BUDDY TOYS si zamiluje! Traktůrek je lehko ovladatelný, stabilní, sedadlo můžete nastavit podle vlastních preferencí. Kvalitní plast je odolný vůči nárazům, takže se nemusíte bát, že se zničí při první procházce. „Zvládne“ váhu až 35 kg a je vhodný pro děti od tří let. Jediné, co budete muset udělat je, že ho složíte. Nic náročného, což?

Vzhůru na vzduch – na motorce!

Sluníčko ještě sem tam vykoukne, no už zřejmě není čas na hraní v zahradě. A když už, tak jen co napadne první sníh, nebudeme moct zase děti dostat domů. Pokud přemýšlíte nad dárečkem vyšší hodnoty, nad něčím, co využije zejména v době krásných teplých dní, vybrali jsme pro vás dvě věci, které se vám budou hodit.

Zahradní domeček by chtěl nejeden zahradník a nejedna z nás, které se v zahrádce „ryjeme“ tak často, jak jen to jde. A proč by měly být děti jiné? Vždyť i ony nám chtějí pomáhat. Zahradní domeček Magical je jako stvořený pro malé zahrádkáře. Má svoji poštovní schránku, oceníte ho zejména jako možnost děti naučit uklízet si po sobě, protože jejich nářadí bude mít svoje místo tam, kam patří.

Tak jako je pocta mít v imaginární garáži Mercedes, určitě nebude od věci mít tam BMWčko! Ačkoli je to „jenom“ motorka.

Tyto motorky mají funkční směrovky, vydávají zvuk jako skutečná motorka, poháněné je zadní kolečko. Led světla jen umocňují pocit z toho, že dítě sedí na skutečné motorce. Motorka vydrží jezdit skoro dvě hodiny a má dokonce kabel na připojení MP3 přehrávače. Vymoženosti!

Tak jak, vybrali jste si? Doufáme, že ano a že průřez toho, co od BUDDY TOYS na Feedo.cz máme, vám postačí na to, abyste celému dětskému osazenstvu vaší domácnosti vybrali ty nejlepší dárky.

Na celou nabídku hraček od BUDDY TOYS se můžete podívat ZDE.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *