Nákupní rádce

Nakupování plenek je teď ještě výhodnější!

Před pár dny jsme vám představili Pampers Premium Program v novém kabátě.
Ty nejvěrnější zákaznice už ho znají z dřívějška, ale teď je ještě lepší.

Co je to Pampers Premium Program?

Pampers Premium Program je unikátní projekt, díky kterému maminky získávají body za nákup plenek Pampers. Za tyto body pro ně pak máme připravené hodnotné dárečky – třeba lahvičky, prací prášky, vlhčené ubrousky a další užitečné věci. Navíc ke svému nákupu automaticky získají dopravu zdarma a garanci vrácení zboží do 365 dní. Kromě toho maminky sbírají i body ve Feedo klubu, kde je zase jiná nabídka dárečků. Nákup plenek je tedy výhodnější než kdy jindy. A abych nezapomněl, když se do Pampers Premium Programu zapojíte nyní, dostanete jako bonus 500 Premium bodů.“ představuje projekt Martin Molčan, zakladatel Feedo.cz.

Jak to funguje?

Pokud nakupujete plenky Pampers poprvé, po dosažení hranice 1800 Kč se vám program automaticky aktivuje a v košíku už můžete začít vybírat dárečky.

  • Za každou utracenou korunu u výrobků Pampers získáte 1Premium bod (a zároveň i 1 Feedo bod, nebojte, o ty nepřijdete). Body se uchovávají vždy po dobu 6 měsíců.
    pampers premium - fungováníPPP časová osa
  • Dle hodnoty nákupu získáváte členství, tzv. status. Podle úrovně členství se vám otevírá nabídka dárečků.  Ty, na které body nestačí, uvidíte uzamčené.

Pampers bronzeStatus Bronz – Status získáte, pokud nakoupíte výrobky Pampers v hodnotě od 1800 do 3000 Kč. V tomto stavu vám budou zpřístupněny první dárky.

Pampers silverStatus Silver – Tento status získáte, pokud nakoupíte výrobky Pampers v hodnotě od 3000 do 6000 Kč. V tomto stavu vám zpřístupníme další dárečky, přičemž výhody z bronzového statusu vám stále zůstávají.

Pampers goldStatus Gold – Nejvyšší, zlatý, status získáte, pokud nakoupíte výrobky Pampers v hodnotě nad 6000 Kč. V tomto statusu budete mít zpřístupněné všechny dárky, které jsou v nabídce

Pokud už jste plenky nakoupili a chcete se podívat na stav vašich bodů, dostanete se do programu přímo ve vašem účtu, kde zjistíte stav svých bodů.

PPP a stavy

První reakce

Máme radost, že se Pampers Premium Program líbí a dáváte nám o tom vědět. Maminkám děkujeme za první reakce a budeme rádi, pokud nám do komentářů napíšete, co si myslíte vy!

„Překvapila mě široká nabídka dárečků v Pampers Premium Programu. Nakoupím potřebné plenky pro syna a zároveň můžu udělat radost sobě a nemusím platit o nic víc. :-)“ Lenka L.

„Jsem ráda, že je program Pampers zpátky a ještě nezpoplatněný. Dárky i výhody jsou super. Určitě doporučím dál!“ Jana T.

 

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *