Maminky testují, Nákupní rádce

Multifunkční stolek pro vaše nejmenší – Smoby Cotoons

Přiznám to hned. O tenhle multifunkční hrací stůl je u nás doma trošku boj. Stoleček jsem vybrala pro Karlíka v modré barvě, ale pro holčičky můžete zvolit barvu růžovou.

Stoleček má čtyři nohy, které ale nemusíte na hrací desku dávat. Pokud vaše dítě ještě nestojí, můžete mít jen hrací plochu na zemi a tam si může dítě hrát.

Hrací stolek má mnoho aktivit, které napomáhají k rozvoji jemné motoriky u dětí. Našim dětem se nejvíce líbí tlačítko, díky kterému panďulák uprostřed stolečku vyskakuje do výšky a letí vzduchem. Nikdy nevíme, kam dopadne a o to je to větší legrace. Naše Adélka dává místo panďuláka, který byl součástí balení, létat i jiné hračky a Karlík se tomu vždy směje.

Další Karlíkovo oblíbená část stolečku je ta, kam se vkládají kostičky. Ty jsou ve tvaru čtverce, trojúhelníku, kytičky a šestiúhelníku. Každá kostička má jinou barvu a ve stejné barvě je pak i otvor na hrací ploše. Když kostičku správně vložíte, tak stoleček začne hrát a rozsvítí se světýlko. Kostička pak vypadne z boku jedné nožičky.

V dalším rohu stolečku jsou tři bubínky v zelené barvě. K bubínkům jsou dvě oranžové paličky. Ty můžete uklidit do dvou otvorů přímo ve stolečku – díky tomu je neztratíme. Nebo to alespoň bude o něco těžší. Náš Karlík paličky rád okusuje místo kousátka. Hrát na bubínky zatím neumí, ale mlátí s nimi do všeho kolem.

Na stolečku je i tyčka, kam se navlékají kroužky. Kroužky jsou ve veselých barvách (růžová, zelená, modrá, oranžová a žlutá) a nahoře je zelená kytička, která se točí.

Další část stolečku tvoří ozubená kolečka plus kytička, která se otáčí, když točíte s kolečky. Málem bych zapomněla na malé zrcátko, které se dá otáčet.

Součástí balení byly i samolepky, ale my jsme si polepili jen pár kostiček.

Stoleček baví jak desetiměsíčního syna, tak tříletou dcerku, takže si myslím, že určitě najde mezi dětmi dlouhé uplatnění.

Stoleček Smoby Cotoons seženete zde >>

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *