Nákupní rádce

Můj nový kamarád pan Skip

Na tento den se moje maminka neskutečně těšila. Ano, je to tady. Přišla jí SMS od kurýra, že nám následující den přijde první testovací balíček z internetového obchodu Feedo.cz.
Byla plná očekávání, jako když mě poprvé uviděla na sonu, v porodnici,… nebo když u Feedo objednala spoustu věcí (zejména pleny).

Její poporodní sentiment se opět projevil. V noci od samé radosti nemohla usnout a JÁ? Také jsem nespal, ale důvodem byly rostoucí zoubky. Po probdělé noci jsem byl ráno velmi mrzutý, tak mě moje maminka uvázala do šátku a společně jsme šli ven čekat na pana kurýra. Jak se blížil čas dodání balíčku, já jsem si u maminky zdřímnul (spíše usnul a prospal předání balíčku).

Ale moje chvíle přišla, když jsem držel balíček v ruce a začal kontrolovat, zda je správné jméno adresáta, není poškozený obal, produkt. Vše bylo v pořádku. Musím uznat, že Feeďáci umí vždy zboží pěkně zabalit, aby se obsah uvnitř nepoškodil.

rsz_ben_a_pán_skip_1 (1)

První dojem

Wau, oněměl jsem úžasem a jen sledoval hračku v krabici. Toto je můj nový kamarád. Když jsem ho vytáhl, zjistil jsem, že je lehoučký, měkoučký a krásně zbarvený. Hned dostal i jméno jako mé ostatní hračky. Jmenuje se pan Skip. Hračka inzerovaná na stránce odpovídá té reálné. Můžete sami porovnávat.

skip porovnáníInformace o hračce jsou napsány na druhé straně v českém i slovenském jazyce. Složení, rozměry výrobku, varování a zásady správné manipulace či údržby. Prát pouze ve studené vodě, nechat volně vysušit zavěšené na šňůře, nesušit v sušičce!

Pan Skip se skládá ze tří částí a dokážu si s ním hrát déle. Díky svému zpracování je tato hračka vhodná pro děti od 0m +.

Plastový klip

První část je plastový klip na zavěšení hračky na kočár (madlo, stříšku), autosedačku. Já mám na kočáře robustní madlo, maminka to tedy raději nezkoušela a Skipa připevnila s kroužky Bright Starts Oball, což usnadnilo přichytávání. Klip je z kvalitního plastu a má zaoblené hrany.

rsz_ben_a_pán_skip_3_1 (1)

Pan Skip

Druhá část je Pan Skip – tedy želva vyrobená z polyesterového vlákna. Na dotek je příjemná, měkoučká. Pan Skip je precizně ušitý a do detailů propracovaný. Na jeho barevném a materiálově různorodém krunýři je všité malé zrcátko, které má ochrannou fólii, aby se nepoškodilo. Bylo třeba dát fólii dolů, aby pro mě hračka byla bezpečná.

Při pohybu Pana Skipa jsem zjistil, že má v sobě ukryté něžně zvonící chrastítko. Pan Skip nebyl nadšený, když jsem ho ze začátku chytal a natahoval jeho ocásek nebo si masíroval dásně s jeho hlavou. No, nakonec jsem přišel na to, že dřevěná želva zavěšená na panu Skipovi je mnohem lepší na masírování dásní a kousání.rsz_ben_a_pán_skip_4_1 (1)

Kousátkorsz_ben_a_pán_skip_5_1 (1)

Třetí část je dřevěné kousátko ve tvaru želvy, vyrobené z kvalitního, tvrdého, výborně opracovaného a nalakovaného dřeva. Na obrázku

vypadá tenké, ale ve skutečnosti je tlusté 1,1 cm. Dobře se drží, protože má uprostřed kruhový otvor a hrany jsou oblé. Pomáhá mi při bolesti rostoucích zoubků nebo masírování dásní.

 

Shrnutí

Skip je velký tak akorát, zakryje rozevřenou ruku mého táty.

Rozměry v cm pana Skipa od plastového klipu po konec dřevěné želvy:rozměry skipJméno mé želvy Skip je odvozeno od názvu výrobce Skip Hop, který vyrábí i jiná zvířátka na kočárek. A zde jsou:

Pod touto značkou se vyrábějí i hrací deky, dětské nádobí, batůžek pro nejmenší, tašky na přebalování s příslušenstvím pro maminky.

Zvířátka mají krásný vzhled, mají příjemné barvy, tvar je podobný zvířátku, které hračka prezentuje (ježek je hnědý, želva zelená,…).
Dítě i dospělý hned dokáže identifikovat, o jaké zvířátko se jedná.

No, nejsou to ale krásné věcičky od Skip Hop?! Jaké máš s nimi zkušenosti TY (malý kamaráde nebo kamarádko)? Vyzkoušej tuto značku i ty. Já Ben a moje maminka Simona jsme s ní velmi spokojeni ☺.

Děkujeme Simče a Benovi za krásnou recenzi! 

 

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *