Maminky testují, Nákupní rádce

Miláčci dětí po celém světě – plyšáci TY Beanie Boos

Vsadíme se, že už jste si těchto plyšáku někde všimli. Jejich typické velké oči fungují na děti jako magnet. Proto není divu, že je americká firma Ty v současné době největším výrobcem plyše na světě.

Beanie Boos

Originální kolekce plyšáků Beanie Boos byly představeny poprvé v roce 2009 ve Velké Británii a USA, pro velký úspěch již v roce 2010 začali vyrábět další velikosti, i druhy zvírátek. Nyní si vybere opravdu každý – příznivci pejsků, kočiček, draků i exotických druhů.

Každé zvířátko Beanie Boos má svoje jméno, básničku a datum narození. Tyto údaje jsou uvedeny na cedulce s logem. Kolekce Ty má typický znak srdíčka, protože jejich výrobky jsou vyráběné pro potěšení a radost.

Díky různým velikostem zvířátek (od velikosti 8,5cm po 62 cm) mohou mít děti své oblíbené hračky neustále u sebe.

Adélka testuje

K testování jsme si s Adélkou vybraly zvířátko TY Beanie Boos Icy – bílého tuleně, kterého jsme zvolily ve velikosti 24 cm a Ty Beanie Boos Slow-Poke – fialovou želvu, kterou jsme pro porovnání vzaly ve velikosti 15 cm. Byl trochu problém vybrat, jaké zvířátko budeme testovat, protože všechny jsou díky svým očím roztomilé. Adélka by nejraději měla doma všechny. Obě naše zvířátka jsou velmi příjemná na dotyk, občas je s Adélkou používáme místo polštářku.

Tuleň Icy má modré oči a narodil se ve stejný den jako Adélka. Možná i proto si ho tolik oblíbila.

Želvička Slow-Poke – podle naší Adélky je to žemba, má oči růžové. Obě zvířátka mají v bříškách kuličky, které nahmatáte při držení. Adélka je pořád zkouší mačkat a čeká, kdy začnou zvířátka vydávat nějaký zvuk a ono nic :-) Želvička se díky své menší velikosti lépe drží v malých dětských ručičkách, ale naše Áďa nemá problém ani s větším tuleněm. Hračky bych díky svému materiálu a velikosti doporučila i pro menší děti, ale vím, že i nejednomu dospělému by udělaly radost :-)

Celou nabídku plyšáku TY Beanie Boos najdete ZDE >>

Tuto značku jsme vám také představovali v srpnových novinkách, ve kterým můžete vidět oblíbeného obrovského tučňáka!

Předchozí článekDalší článek

1 komentář

  1. Ano my je potkali na veletrhu Prodítě v Brně a už máme dva doma dcera pejska Huskyho a syn jezevčíka ze života mazlíčků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *