Nákupní rádce

Mějte v koupelně uklizeno – pomůže vám koš na hračky se zvířátky!

Naše malá koupelna se po narození syna stala postupem času domovem různých plovoucích rybiček, včelek a jiné vodní havěti. Hledala jsem, kam by bylo tyto hračky ukládat, abych pokaždé, když se sprchuji, nelovila z vany roztodivné tvory. Na internetu jsem našla různé boxy či síťky na hračky, ale žádný mě svým designem úplně neoslovil. Až jsem narazila na koš od výrobce 3 SPROUTS.

Vzhled

Koš vypadá jako zvířátko, na výběr je z několika variant – lední medvěd, liška, žralok, sova a mrož.

kose 3 sprouts

Všechny mají vpředu velkou síťkovanou kapsu. Na délku koš měří 38 cm, na šířku 37. Je vyroben ze 100% syntetického kaučuku (neopren) a 100% polyesteru, díky čemuž je odolný vůči plísním. Součástí balení je také přísavka.

Naše zkušenost

Na testování jsme si vybrali ledního medvěda. Instalace přísavky je jednoduchá, pouze se odstraní zadní krycí nálepka, přísavka se přiloží na zeď a otočí se kolečkem (přísavka má polohy: open – close). Poprvé se nám bohužel stalo, že se po pěti minutách odlepila, proto jsem ji přidržela na kachličkách déle a poté se už problém neopakoval.

Koš používáme na hračky, ale pro účely testování jsem do něj jako zátěž dávala i šampon. Jelikož jsme medvídka neumístili přimo nad vanu, hračky jsem vždy osušila, aby voda nekapala na zem. Pozitivní je, že se do něj vše pohodlně vejde.

medved 2

Plusy

Pokud u nás návštěvy v koupelně něco obdivovaly, byl to právě medvěd od 3 SPROUTS. Krásný design zaujme na první pohled.

Díky síťce v přední části koš odvětrává a materiál by měl navíc měl být odolný vůči plísním. My jsme plíseň za první měsíc testování opravdu řešit nemuseli, ale je pravdou, že osušením hraček jsme jí navíc aktivně přecházeli.

Mínusy

Za mě je jediným mínusem to, že výrobce neuvádí, jaká je nosnost přísavky a koše. Pomohlo by to při rozhodování, co lze ještě do koše dát a co už raději nechat na vaně.

Suma sumárum

Koš na hračky a věci do koupelny Polar Bear je jedním z nejvýraznějších prvků naší koupelny a krásný dětský design nikoho nenechá na pochybách, kdo je v koupelně každodenním návštěvníkem. A především – hračky jsou na jednom místě a koupelna vypadá uklizeně! To je zase důležité pro nás, maminky :-)

A pozor – značka 3 SROUTS vyrábí i další věci – jako třeba koše na prádlo (KLIK), koše na hračky (KLIK), úložné boxy (KLIK) a organizéry na kočárek (KLIK).

vyrobky od 3 sprouts

Představili jsme vám ji v červnových novinkách na Feedo.cz >>

Předchozí článekDalší článek
Petra Kulhanová
"Je mi 34 a jsem máma. Poprvé… Někdy je to fuška. Člověk se musí naučit spoustu nových věcí (zvládnu to?) a pak zas aby je dělal pořád dokola (to bude horší :) ) Můj svět je jako na houpačce. Někdy je den zalitý sluncem a pak přijdou chvíle, kdy mám pocit, že do té sloty mi nebudou stačit ani rybářské holínky. Většinou je můj dvaceti měsíční středobod vesmíru k zulíbání. Jsou ale momenty, kdy bych ho nechala s cedulkou „sleva“ v prvním obchodě. Mateřství není pro padavky. Je to nadmíru vážná věc…Nebo není?:-)"

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *