Lifestyle, Moderní rodič

Ženy ženám – doporučujeme 4 skvělé produkty!

Říká se, že žena je něžnější než květ, ale tvrdší než kámen. Často můžete slyšet slovní spojení „něžnější pohlaví“. 8. března si tak tradičně připomínáme Den žen. Při té příležitosti jsme pro vás nachystali dárečky, doporučení na míru, i zajímavosti o tomto svátku. 

Proč svátek slavíme?

Kořeny MDŽ sahají na začátek 20. století, kdy postavení žen ve společnosti zdaleka nepřipomínalo dnešní stav. Právo volit, studovat či pracovat nebylo samozřejmostí. Nemluvě o rovnoprávném postavení v zaměstnání.

Mezinárodní den žen se poprvé slavil roku 1910, právě jako svátek žen a boj za jejich rovnoprávnost. Svátek připadal na 8. března proto, že právě v ten den, v roce 1908 vyšlo do newyorských ulic více než 40 000 švadlen protestovat za zrušení desetihodinové pracovní doby a za lepší mzdy a pracovní podmínky.

Bývalý režim nám potom na čas připomněl povinnost tento den slavit povinnými podnikovými oslavami, během kterých byly ženy obdarovávány karafiáty a kuchyňskými utěrkami. I tyto dny jsou naštěstí za námi.

V dnešní době si už tento svátek připomínáme spíše symbolicky.

Ženy ženám

Zkuste si tento rok užít váš svátek trochu jinak a udělejte si čas na sebe. Čtyři kolegyně si pro vás připravili čtyři skvělé produkty, které vám rádi doporučí.

Verča a Weleda

„Tónující balzámy na rty od značky Weleda jsou novinkou na trhu a hned mě nadchly. Patřím k lidem, kteří neustále nosí jelení lůj u sebe a tyto balzámy navíc dodají rtům krásné barvy.

Obsahují jojobový olej a bambucké máslo a tak rty chrání a vyživují. Podívat se na ně můžete ZDE.

Kačka a zastřihovač Veet

„Zastřihovač Veet je další novinkou na trhu. Vsadím se, že už jste ně něj viděli reklamu. Zpočátku jsem měla strach, ale ovládá se velmi snadno. Oblíbila jsem si ho na úpravu obočí, ale v balení najdete mnoho nástavců.

Mrkněte se ZDE. “ 

Zuzka a pilník Scholl

„Krásné ruce a nohy jsou pro ženu základ. Sama jsem maminka, takže vím, že času na návštěvu „beauty salonů“ moc není, a proto určitě i vy oceníte profesionální péči o vás doma. Scholl nabízí elektrické pilníky nejen na ruce, ale také na nohy. Vyzkoušejte – určitě si je také oblíbíte.

Pilník na nohy i na ruce najdete ZDE. “ 

Bára a aviváže Silan

„Já bych vám chtěla představit tyto 3 luxusní aviváže od Silanu – Silan Supreme. Myslím si, že tyto francouzské vůně musí ocenit každý. Na prádle dlouho vydrží a opravdu ho změkčí. Moje nejoblíbenější je růzová varianta.

Vyberte si i vy jednu z krásných vůní ZDE.

A co dál?

Pokud navíc dnes objednáte na Feedo.cz získáte 150 Kč zpátky formou kreditů, které můžete využít při další objednávce.

Veškeré podmínky akce se dozvíte ZDE.

 

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *