Lifestyle

Maminy, jdu do finále, držte mi palce! Zuzanka nebo Jindříšek?

Tak jo, zbývají mi 2 týdny do termínu porodu. Všechno mám připravené a už se jenom těším na toho drobečka, až ho pomuchluju!

Ptala jsem se mojí mamky, jak mi říkala, když jsem byla u ní v bříšku a to pro mě byla úplně nová informace!!! Prý jsem byla Koďoušek! A na to konto se zeptala ona mě, jak já říkám našemu miminku v bříšku. No já tam mám „miminátora“, zněla moje odpověď :)! Mamce se to nelíbilo, nechápu! :D

Co se týče mých aktivit, tak jsem o něco zkrátila procházky s Albim, protože ti poslíčci se jinak dost hlásí :). Ale i tak mám procházky ráda, jsem alespoň na čerstvém vzduchu, mít psa je prostě k nezaplacení (i když je to někdy pěkný lump)!

rsz_desktop2 (1)

Přibrala jsem 8kg a jelikož mám tenhle poslední měsíc slušný apetit, tak to vidím ještě na +2 kg! Jelikož jsem před otěhotněním sportovala, nebo se alespoň v létě rekreačně hýbala a jezdila na kole, tak mi to všechno strašně chybí a těším se, až budu moct začít něco dělat! Cvičila jste některá po porodu, protože vám to chybělo? Nebo vás to přešlo? Mám velké plány :D!

adel

A co dělám poslední těhu-dny doma? Nemáme sice televizi, ale k Vánocům jsem dostala od manžela balení všech sérií přátel, takže jsem si řekla, že to  „sjedu“ než porodím! :) No a jsem v 8.sérii….Rachel zjistila, že je těhotná, tak to budu prožívat s ní. Miluju ten seriál! No a na pořadu dne je samozřejmě uklízení, praní, žehlení a oblíbené vaření a pečení.

Včera mi muž přinesl puget jen tak…není to krásný? JE! Muž by vás měl rozmazlovat a starat se o vás, ten můj to dělá na jedničku! Už teď vím, že to bude ten nejlepší táta…

rsz_tulipany (1)

Nervozitka se mírně hlásí, ale na porod se strašně těším. Zkoukla jsem několik porodů a chci si to užít a doufám, že mi to bude umožněné!

Držte mi palce, jdu do finále! Bude to Zuzanka nebo Jindříšek? Tipujte!

rsz_zneboj_1 (1)

Předchozí článekDalší článek

2 komentářů

  1. Cvičení po porodu nebylo potře a, stačilo kojení a dlouhé procházky s kočárkem a byla jsem na nižší váze než před otěhotněním! ;-)

  2. Jeje,take mam 14 dni do porodu :-) a co se tyce cviceni,tak po prvnim jsem cvicila az nejak od pul roku.prochazky s kocarem byly dlouhy,ale po 22kg mi stejne nebo zustalo.Ted jsem zatim pribrala necelych.7

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *