Moderní rodič

Limitovaná edice kočárků Bugaboo u nás v Hostivici

Bugaboo, světově proslulá holandská značka kočárků, letos slaví 20 let od svého založení. Ke svému výročí se spojila s renomovaným nizozemským umělcem Basem Kostersem a společně vytvořili unikátní design nového dětského kočárku.

Bugaboo by Bas

Koncept značky Bugaboo je založen na prvotřídním designu, kvalitě, funkčnosti a praktičnosti, proto je také základním sloganem společnosti „Move Freely“ – Pohybovat se volně. K oslavě svých dvacátých narozenin spolu s Basem Kostersem vymysleli limitovanou edici Bugaboo by Bas. Ta je stejně kvalitní a funkční jako ostatní kočárky ze své rodiny, ale navíc přináší něco nového a nečekaného pro novou generaci rodičů.

Je jím především nevšední barevný poutavý design kočárků, který je inspirován hravostí a vyjadřuje spojení přátel, kteří se přidávají postupně k sobě a tančí v kruhu.Tento design nebyl vytvořen náhodou, je totiž zároveň projevem pocty dlouholetému přátelství mezi umělcem a značkou.

Kde ho mohu sehnat?

Kočárků bylo vytvořeno pouze 250 kusů a Feedo od značky pár kusů dostalo také. Od 15.5.2019  na Vás budou čekat na prodejně Feedo v Hostivici.

Pokud tedy hledáte praktický, ale zároveň velmi originální kočárek, neváhejte a prodejnu navštivte.

         

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *