Semináře

Kurzy s dětskou lékařkou – pro těhotné i maminky!

Zdraví je to nejdůležitější, to všichni víme. Věděli byste ale, jak se zachovat, když se vaše děťátko začne nedejbože dusit, nebo na sebe vylije nebezpečnou látku? Pojďte s námi prevenci naproti. Společně s lékařkou MUDr. Michalou Knězkovou jsme pro vás připravili speciální semináře pro maminky, kde se dozvíte základy první pomoci dítěti.

Máme pro vás dva semináře

Pokud děťátko teprve čekáte, bude se vám líbit seminář o bezpečnosti novorozence, kde se mimo jiné dozvíte, jak připravit domácnost na mimino, nebo co dělat, když se rozezní monitor dechu – jeho nákupem to totiž nekončí.

Pokud už máte miminko doma, vyrazte na seminář o první pomoci dítěti, kde se naučíte, co dělat, když dítě vdechne drobnou hračk nebo vypije co by nemělo. Zkrátka vás připravíme na kritické situace, které mohou nastat.

 ⭐️ O našem miminku s lékařkou

Oblíbený kurz  je určen všem těhotným a maminkám dětí do 3 měsíců. Všechny podstatné informace, které byste na internetu hledaly celé dny a ještě z pochybných zdrojů, se tady dozvíte za 2,5 hodiny.

Zjistíte, co dělat, pokud se bude miminko dusit, spadne vám z výšky nebo začne alarmovat monitor dechu. Na místě si také budete moci vyzkoušet resuscitaci na speciální resuscitační figuríně.

Krom akutních stavů si projdeme i jak na teplotu dítěte a její měření. Jaké jsou účinné metody srážení horeček a kdy už je nutná návštěva ošetřujícího pediatra.

Zaměříme se navíc i na otázky kolem očkování, kontrol a vyšetření u pediatra a bude dostatek času na všechny vaše dotazy. Vítáme nejen maminky, ale i tatínky či celé páry. A samozřejmě i malá miminka!

Kdy  a kde?

 • Termíny v Praze:  21.3., 25.4., 27.5. 10.6., 8.7., 29.8., 30.9., 14.10., 18.11., 9.12.
  Čas:
  od 18 do 20:30 hod

Přihlásit se můžete na e-mail mudr.knezkova@seznam.cz.

Důležité informace

 • Kurz se koná v příjemných prostorách v centru Prahy, Klimentská 1443/50, Praha 1.
 • Ze semináře si odnesete certifikát o absolvování kurzu a také manuál, který vám bude doma vždy k dispozici.
 • Seminář je zpoplatněn částkou 500 Kč na osobu, pokud půjdete ve dvojici, platíte zvýhodněnou cenu 850 Kč/2 osoby. Po přihlášení vám zašleme platební údaje, platba je vždy předem na účet.

 ⭐️ První pomoc dítěti

Kurz první pomoci dítěti patří k nejoblíbenějším. Těšit se můžete na přednášku, praktické ukázky ale také podrobný manuál, který si s sebou budete moci vzít domů.

Dozvíte se, jak reagovat, pokud dítě něco vdechlo, popálilo se, začíná se dusit…a čeká vás toho mnohem víc. Pokud chcete být připraveny na nešťastné situace (které se vám snad vyhnou obloukem, ale co kdyby,…), určitě se přihlaste.

Čím více lidí bude v první pomoci proškoleno, tím větší je pravděpodobnost, že i vám nebo vašim dětem, v případě potřeby, někdo pomůže. Kurzy první pomoci s námi absolvovalo už více než 1500 rodičů a nekončíme :-)

Kdy  a kde?

 • Termíny v Praze:  14.3., 11.4., 13.5., 3.6., 1.7., 26.8., 26.9., 7.10., 11.11., 2.12.
  Čas:
  od 18 do 20:30 hod

Přihlásit se můžete na e-mail mudr.knezkova@seznam.cz.

Důležité informace

 • Kurz se koná v příjemných prostorách v centru Prahy, Klimentská 1443/50, Praha 1.
 • Ze semináře si odnesete certifikát o absolvování kurzu a také manuál, který vám bude doma vždy k dispozici.
 • Seminář je zpoplatněn částkou 500 Kč na osobu, pokud půjdete ve dvojici, platíte zvýhodněnou cenu 850 Kč/2 osoby. Po přihlášení vám zašleme platební údaje, platba je vždy předem na účet.

Přihlaste se

Nezapomeňte uvést, o jaký seminář a ve kterém městě máte zájem :-) Budeme se na vás moc těšit na e-mailu mudr.knezkova@seznam.cz.

Ještě váháte?

Kdo by vám seminář nejlépe představil než maminky, které se ho už zúčastnily. Mrkněte se, co o něm říkají. A pak si vyberte termín, který se hodí vám!

„Moc fajn seminář, informací o první pomoci je k dispozici hodně, ale mně moc vyhovovaly informace, kdy mám být ještě relativně v klidu a když už můžu začít plašit.“

„Z kurzu jsem odcházela nadšená, ponaučena o nové vědomosti. Kurz se mi moc líbil. A pokud by paní doktorka udělala další kurz ráda se ho opět zúčastním.“

„Kurz byl byl myslím opravdu užitečný, průběh byl s lehkostí, vtipem a přesto nám dal potřebné informace a ponaučení, stihla se i volná debata, kde se hlouběji probraly potřebné problematiky, které maminky chtěly…. Za mě moc super dopoledne :)“

„Byla jsem velmi mile překvapena. Seminář se mi moc líbil. Pochvala paní doktorce. Výklad byl řečen „maminkovsky“, žádné zbytečné odbornosti, což jsem ocenila.“

Máte jakékoli dotazy? Napište nám na seminar@feedo.cz!

Předchozí článekDalší článek

15 komentářů

  1. Dobrý den, kurzy v Brně proběhly už začátkem roku, další termín je tedy 14. prosince.

 1. Dobrý den, přijde potvrzení o zapsání do kurzu emailem?
  Zapsala jsem se na 16.4. do Prahy, ale v mailu nic nemám.

  Děkuji Eva

  1. Dobrý den, ano, vaši přihlášku jsme dostali a i vy už byste měla mít potvrzení na e-mailu :-)

 2. Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat, jestli máte ještě volné místo na semináři o bezpečnosti novorozence 16.4. v Praze.
  Děkuju mnohokrát za odpověď.

  1. Dobrý den, místečko ještě máme! Pošlu vám na e-mail podrobné instrukce :-) Budeme se těšit!

  1. Dobrý den, podrobnosti k plzeňskému semináři by měly dorazit během dneška. Krásný den.
   Vaše Feedo

 3. Dobrý den viděla jsem nedávno kurzy i v Novém Jičíně v srpnu ale už je zde nevidím, budou nějaké? děkuji.

  1. Dobrý den, tatínci jsou samozřejmě také vítáni, ale pravdou je, že tyto kurzy navštěvuje 99 % maminek. Proto pro tatínky děláme termíny zvlášť, přímo jim na míru. Můžete sledovat blog, určtiě zas nějaký termín brzy vypíšeme :)

   1. Dobrý den,

    díky za reakci. Jistěže kurzy navštěvují pouze maminky, když je propagujete jako „pro maminky“ – také byste se nepřihlásila někam, kde je napsáno „pro muže“, není to tak?

    Zdravím

    1. V tomto máte pravdu :) Kurzy ale už děláme třetím rokem, nejprve měly univerzální název, ale hlásily se jen maminky (případně přivedly partnera). Jakmile uděláme kurz speciálně pro tatínky, přijdou i oni – ale děláme jim ho na míru. Nejbližší termín je 19. února :) Krásný den!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *