Nákupní rádce

Kousátko Munchkin – recenze

Kousátko, nebo dle mého lépe věc vystihující slovenský výraz hryzátko :), jsme dostaly přesně k půlročním narozeninám v době, kdy nás asi začínají trápit zoubky.

Vzbudilo zájem už při vybalování, takže jsem ho musely okamžitě umýt, aby mohlo být aplikováno. Hryzátko má v průměru 11 cm a na výběr je z 10 různých výčnělků.

Hryzátko chrastí (chrastí příjemně, jde o jemný zvuk, nic násilného, co by maminky po chvíli obtěžovalo), dá se otáčet jednotlivými polokoulemi, kdy vydává zvuk podobný jako když něco natahujete (myslím si, že až přestane dcerku bavit budu mít ideální antistresítko do práce).

Alena Pavlíková

Do ručiček nebo do pusinky?

Hryzátko se ideálně drží. Je za co chytnout a není příliš těžké, váží 100 g. Nějaký ten karambol se ze začátku podařil, takže pár slziček ukáplo, když hračka neposlouchala a z ručiček vyklouzla. Daleko se neodkutálí a tak není problém, aby si ji i Ti nejmenší znovu našli, nějaké to otočení a trošku snahy to ale chce.

I pro starší sestřičku?

Starší děti ocení schopnost otáčení jednotlivých polokoulí, které je doprovázeno zvukem. Zaujme je tak že si děti pohrají i společně.

Chrastítko Munchkin seženete v růžovo-žluté a modro-zelené variantě.

Za recenzi děkujeme Aleně Pavlikové!

 

Předchozí článekDalší článek

1 komentář

  1. Dobry den,
    take Vam to kousatko tak zapacha? Mame v zelenomodre variante a hned po umyti a prvnim pouziti zacalo zapachat, divna chemicka „vune“. Zapach se prenasi i na ruce, musite si je jit umyt. Kousatko pujdeme reklamovat – mate nekdo taky takovou zkusenost s timhle vyrobcem?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *