Hygiena miminka, Maminky testují, Miminko, Nákupní rádce

Koupací lehátko Angelcare pro příjemnější koupání miminka

Koupací lehátko Angelcare kombinuje atraktivní design s moderní funkčností a koupání vašemu miminku zaručeně zpříjemní. Malý Albert to vyzkoušel na vlastní kůži.

Jaké to bylo?

Náš tříměsíční Albert koupání miluje, užívá si hlavně cachtání a polévání vodou. Dětská vanička mu byla brzy malá, protože se zběsile odrážel nožičkama od stěn a ve snaze udělat pár plaveckých temp se mu voda dostávala do očí i uší.

Koupací sedák používáme ve vaně pro dospělé. Trochu jsme se báli, že se mu nebude chtít pasivně sedět na podložce, ale je s ní spokojený. A my také, protože máme volnou ruku na omývání a větší klid, že Albert nezahučí pod vodu.

Podložka je stabilní, pevně drží na dně a dobře se s ní manipuluje. Takže není problém ji po vymydlení zpod miminka vyndat a na záběr mu dopřát i trochu pohybu.

Sami se můžete podívat, jak se malému Albertovi líbí :-)

Co o něm říká výrobce?

Tento koupací sedák z odolného, rozměrově stabilního a hygienicky nezávadného plastu je vhodný pro děti od narození do šesti měsíců a pro použití také ve vaně pro dospělé.

Sedací lehací plocha je z příjemného soft-touch materiálu, který dítěti poskytuje blažený pocit ve vaně. Síť měkce obepíná tvar dítěte a podle potřeby umožňuje, mít zadeček v teplé vodě.

Po koupání voda rychle odtéká přes perforaci sedáku, který je z materiálu odolného proti plísním, který zajistí i optimální sušení, tedy maximum hygieny. Sedák můžete pohodlně zavěsit na stěnu a nezabírá vám tak zbytečně další místo v koupelně.

Pokud jde o manipulaci, skóruje koupací sedák svými praktickými úchyty po stranách, pogumovaným spodním okrajem, dokonale padnoucímu na dno vany.

Vybrat si můžete modrou (KLIK) šedou (KLIK) nebo růžovou (KLIK) variantu.

Podsedák AngelCare růžový

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *