Maminky testují, Nákupní rádce

Koloběžky Micro – proč jsou tak unikátní?

Vynálezcem koloběžek Micro je jistý Wim Ouboter, kterému se nechtělo do baru tahat kolo ani auto a na to, aby šel pěšky, to měl příliš daleko. Řešením mělo být něco lehkého a snadno složitelného. A tak spatřila světlo světa koloběžka Micro. Miliony Micro koloběžek, ale bohužel i jejich kopií, jsou prodávány po celém světě.

Firma byla založena v roce 1996 a sídlí v malé vesničce u jezera Küsnacht v Zurichu ve Švýcarsku. Tam se také zpracovávají všechny objednávky pro zákazníky do 52 zemí světa, včetně Čech a Slovenska. Všechny modely jsou vyvíjené a testované konstruktéry ve Švýcarsku a Německu.

Výrobci opravdu mysleli na všechno – praktičnost i bezpečnost. Ke koloběžkám tak seženete i různé příslušenství, jako jsou přilby, držáky na lahvičky, nebo tašky na milované plyšáky.

Maxi Micro T-bar

Kolobezka 2

Výjimečný je mechanismus, který nakloněním a přenesením váhy zatáčí. Vpředu má koloběžka 2 kolečka, což zajišťuje větší stabilitu. Řidítka jsou nastavitelná podle výšky děťátka, my zatím používáme tu nejnižší variantu. Na zadním kolečku se nachází brzda, což k mému překvapení Dorotka velmi rychle pochopila a často ji využívá.

Základní parametry:

  • Hmotnost – 2,7 kg
  • Nosnost – maximálně 50 kg
  • Věk – od 5 do 12 let

Koloběžku můžete zakoupit v bílé, růžové, zelené, fialové a černé barvě. 

Závěr

Koloběžka je na pocit velmi měkká, za to může kvalitní odpružení. Při jízdě je to opravdu cítit. U nás v parku nejezdí jen po rovné cestě, ale i po dlažebních kostkách a po parkovišti. Koloběžka tyto terény zvládá skvěle.

Od té doby, co máme tyto koloběžky nám ostatní odrážedla zapadají pod vrstou prachu :-)

Za recenzi děkujeme Míše z mama-blogu Dorota & Greta.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *