Lifestyle, Moderní rodič

Kam s dětmi v dubnu – kalendář akcí

Vyražte v dubnu za zábavou! Krásné počasí láká k procházkách, ke sportu i ke kultuře. Co byste si tento měsíc neměli nechat ujít?

1. dubna

Loutkové divadlo na Praze 6 se zaměřuje na představení pro malé diváky, kteří se můžou těšit na setkání se známými loutkami Spejbla, Hurvínka, Máničky, paní Kateřiny i psa Žeryka.

http://www.spejbl-hurvinek.cz/

4. dubna

Plzeňáci by si neměli nechat ujít kurz vázání knih. Děti si můžou vyrobit svůj vlastní sešit formátu A6 s deskami z okrasných papírů či plátna.

http://www.informuji.cz/akce/plz/76080-mala-dilna-vazani-knih/

5. dubna

Muzeum Karla Zemana představuje celoživotní dílo světově uznávaného filmového tvůrce a rovněž filmové triky, kterými proslavil českou kinematografii 20. století.

http://www.muzeumkarlazemana.cz/cz

8. dubna

Užijte si s dětmi Velikonoce ve skanzenu Strážnice a poznejte zvyky ze Slovácka od počátku postního období do Velikonoc jako je vynášení smrtky, pletení velikonočních pomlázek, malování kraslic či šlahačka.

http://www.skanzenstraznice.cz/

Jarní trhy aneb velikonoční inspirace je tradiční dobřichovická akce, na kterou můžete vyrazit už týden před Velikonocemi, od 11 hodin se můžete těšit i na malý farmářský trh.

http://www.dobrichovice.cz/

9. dubna

Oblíbený skřítek Fíha a jeho pohádkoví kamarádi zavítají do Prostějova a provedou děti všemi ročními obdobími. Zazpívají si společně nejznámější hity a zatancují na nejoblíbenější fíhovské písničky.

https://www.ticketportal.cz/

11. dubna

Komorní výstava loutek v hornickém domku je zaměřena na drahocenné šaty, blyštivé šperky, urozený původ a krásnou tvář, zkrátka na princezny. Kochat se můžete až do listopadu v Hornickém muzeu v Příbrami pod názvem Princezna a drak.

www.muzeum-pribram.cz

14. dubna

Netradiční pobyt s tradičním programem – takový je ubytovací velikonoční balíček wellnes hotelu Babylon. Čeká vás pletení pomlázky, zdobení vajíček a taneční zábava s živou hudbou.

https://www.centrumbabylon.cz/velikonoce-2017-3-noci-1.html

15. dubna

Průvod masek a další bohatý program si nenechte ujít v samotném centru Špindlerova Mlýna. Vezměte celou rodinu a spojte Velikonoční veselí s pobytem na horách!

http://www.mestospindleruvmlyn.cz/

17. dubna

Vyšlápněte si k chatě Slaměnka na Dolní Moravě – a to na sněžnicích. Samozřejmě si je na tuhle unikátní akci můžete jen vypůjčit. Na konci vás čeká občerstvení u krbu.

http://www.dolnimorava.cz

24. dubna

Přijďte za námi do Feedo.cz a zjistěte, jak správně používat látkové plenky, proč by vás mohly zajímat a jak si přebalování s vaším děťátkem skutečně užívat. Přihlaste se na seminar@feedo.cz.

26. dubna

Seminář o látkování pořádáme i v Brně! Přihlaste se na seminar@feedo.cz.

28. dubna

Kdo by neměl rád komiksové postavičky z kresleného seriálu Čtyřlístek! S Pinďou, Bobíkem, Myšpulínem a Fifinkou se můžete vydat i na naučnou stezku kolem Blaťáku.

http://muzeum.mksdoksy.cz/

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *