Hygiena miminka, Lifestyle, Zdraví

Johnson’s v novém: předvedení dětské kosmetiky v zahradách Artiséme

Na konci dubna v zahradách Artiséme na Malé straně probíhala akce značky Johnson‘s. Událost měla představit dlouho očekávané změny u všech produktů a uvést některé novinky. Takovou věc jsme si rozhodně nemohli nechat ujít.

Johnson’s je kosmetika navržená pro potřeby dětské citlivé pokožky. Firma vyrábí své produkty více než 125 let. Sortiment kosmetiky můžete používat pro péči o miminko již od narození. Nyní však značka se svými produkty po 40 letech prošla pořádnou změnou. Těšit se teď můžete z nového designu i složení.

 

Co je nového?

Za prvé, změna složení!

Tak aby bylo pro miminko jen to nejlepší. Johnson’s změnil složení svých výrobků od základu a zamítl přes 400 ingrediencí. V produktech tak nenaleznete žádná barviva, parabeny a sulfáty. Složení je šetrnější nejen k dětské pokožce, ale i k přírodě. Obsahuje totiž nyní více jak 90 % ingrediencí přírodního původu, např. bavlnu, kokosový olej, levanduli nebo hedvábí. Celá změna vzešla z požadavků maminek a nové složení testovalo více jak 11 tisíc z nich.

Bye Bye Baby

Z výrobků nemizí pouze ingredience, které maminky pro své děti nechtějí, ale i část názvu značky. Od teď budete výrobky Johnson’s nacházet v obchodech pouze pod kratším názvem Johnson’s. Slovo „Baby“ z názvu dětské kosmetiky mizí.

Jednotný design

Možná jste si v obchodech již všimli nového designu výrobků. Johnson’s vsadil na jednoduchost a většině produktů dalo nový kabát. Celé řady se tak mohou pyšnit jednotným, jednoduchým designem. Ve výrobcích už nenajdete barviva, šampony a mýdla jsou nyní čiré, ale obaly jsou ve stejných barevných tónech tak, aby byly pro zákazníky snadno identifikovatelné. Maminky zajisté ocení nové uzávěry v podobě pumpiček pro lepší dávkování.

Nové výrobky!

Johnson’s v rámci svého znovuuvedení představil i nové řady výrobků. Prvním z nich je řada Johnson’s Cottontouch, vhodná i pro novorozeňata od prvního dne života. Řada obsahuje mléko na tělo a obličej, mycí gel, olej a vlhčené ubrousky. Produkty obsahují pravou bavlnu a jsou hypoalergenní s vyváženým pH.

Pro batolata a starší děti 18m+ je tu nová vlasová péče Strength Drops s vitaminem E pro menší lámavost a sílu vlásků. Sada se skládá stejně jako řada Shiny Drops ze šamponu a bezoplachového kondicionéru ve spreji.

Život maminkám také ulehčí nové ubrousky Skin Protect s kapkou přírodních olejů Dry Touch nebo Gentle All Over, které jsou ideální pro miminka přecházející z mléčné na tuhou stravu nebo pro miminka aktivní, která ani chvilku neposedí.

Pokud si produkty Johnson’s objednáte do 31. 12. 2019 s jednorázovým kódem Johnsons10 na e-shopu feedo.cz, obdržíte při nákupu 10% slevu.

A jak probíhalo představení?

Celá akce probíhala pro pozvané maminky s dětmi v krásných zahradách Artiséme v centru Prahy. I počasí nám přálo. Pro děti zde byl připraven bohatý program v podobě dětského koutku, malování na obličej, zaplétání copánků, baby yógy, fotokoutku nebo hudebního koutku. Pro maminky tu zde zase probíhaly workshopy na téma Jak být fit po porodu.

Co se nám ale velmi líbilo, byla odpovědná dílnička, která přinesla typy, co dělat s použitými produkty. Pokud tedy mléko nebo gel vypotřebujete, můžete si se staršími dětmi vyrobit postavičky podobné těm na obrázku.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *